live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Законопроєкт про КСУ був внесений до ВР на виконання рішення РНБО, - представник президента у Конституційному суді


фото: president.gov.ua
Внесений на розгляд Верховної Ради президентський законопроект "Про відновлення довіри до конституційного судочинства" є виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони

Про це заявив представник президента в Конституційному Суді Федір Веніславський, повідомляє Офіс президента.

За його словами, у зв'язку із загрозами національній безпеці України, президент ініціював проєкт політико-правового рішення щодо перезавантаження КСУ.

"В екстраординарних умовах, у яких опинилася держава в результаті ухвалення КСУ рішення N 13-р, рішення Президента України запропонувати Верховній Раді вирішити кризову ситуацію політико-правовими засобами є абсолютно обґрунтованим і повністю відповідає цінностям, закріпленим Конституцією України", – сказав Веніславський.

Він зазначив, що виконання рішення Конституційного суду від 27 жовтня призведе до того, що будь-які наступні зміни до антикорупційного законодавства будуть визнані неконституційними.

"КСУ заклав такі юридичні механізми, які фактично дозволяють визнати неконституційними всі рішення щодо повернення положень антикорупційного законодавства", – зауважив Веніславський.

Він додав, що ухвалення парламентом політико-правового рішення, запропонованого президентом, забезпечить відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

25 листопада, 2020 середа

25 листопада, 2020 середа

24 листопада, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати