Портников: практично здоровий Зеленський у "Феофанії" - це блюзнірство та знущання над українцями
Президент України Володимир Зеленський повинен був лікувати свою легку форму коронавірусу вдома, як британський прем'єр Борис Джонсон, а не витрачати кошти платників податків на елітну державну клініку "Феофанія", що у Києві
А у випадку важкої форми захворювання він міг би перейти на лікування до приватного закладу. Про це заявив громадський діяч, публіцист та журналіст Віталій Портников в етері своєї авторської програми "Суботній політклуб" на Еспресо.TV.
"Борис Джонсон - теж, можна сказати, такий політик близький до народу - знаходився в своїй квартирі, аж поки не почав задихатися. Поїхав до лікарні вже в реанімацію. Якщо він зробив би інакше, англійці задавалися б питанням: "А чого він займає місце в лікарні, він же себе добре почуває?". Ну, ясно, що якщо людина каже, що їй потрібен кисень, що їй потрібна реанімація, то ми не задаємо таких питань. Якби не дай Бог, Володимир Зеленський, був би в складному стані і зараз йому потрібен був би кисень, реанімація, штучна вентиляція легенів, очевидно, що у цій ситуації, керівник держави, як і будь-який інший громадянин, має бути в лікарні. Краще не у відомчій, краще в приватній. І хай сплачує гроші з власної кишені. Тому що це не має бути за державний бюджет", - пояснив Портников.
Але оскільки, як наголосив публіцист, за тими матеріалами, які глава держави розміщує в соцмережах, він наразі "чудово себе почуває", то "знаходження в елітній та ще й бюджетній лікарні - це державний бюджет - в стані практично здорового, це блюзнірство".
Читайте також: Оксана Забужко: Зеленський тут на гастролях. Він не знає країни і не відчуває її
"Це неповага до громадян, які голосували чи навіть не голосували за Володимира Зеленського", - наголосив Портников.
"На величезний жаль, ми з Вами живемо в суспільстві, яке толерує неповагу до себе, толерує корупцію, толерує готовність можновладців насміхатися над громадянами, які потім продовжують голосувати за цих же насмішників. В такій ситуації ми завжди казали, що такі громадяни ніколи не будуть жити в заможній країні, а тепер ми можемо сказати більш трагічно: такі громадяни не отримають належної медичної допомоги і, на жаль, можуть розпрощатися або з власним життям, або з життям власних родичів. Тому що тут ставка дуже висока - якщо немає чіткого розуміння щодо того, хто, де і коли має лікуватися, то результатом цього може бути смерть звичайної людини, яка не потрапить на зайняте таким легким хворим місце і замість того щоб наступного дня чи наступного тижня повернутися додому, повернеться до крематорію. І це така реальність, в якій ми з Вами знаходимось", - наголосив Віталій Портников.
Дивіться повний випуск програми
Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb
- Актуальне
- Важливе