Шмигаль назвав суму видатків на медицину у проєкті держбюджету-2021


фото: kmu.gov.ua
На фінансування медицини у проєкті державного бюджету України на 2021 рік закладено 161 млрд грн, що на 30 млрд грн більше, ніж у 2020 році

Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив у Facebook.

"Медична галузь. На наступний рік у нас будуть рекордні видатки в розмірі 161 млрд грн. Це на 30 млрд більше, ніж цього року. Та майже на 65 млрд більше, ніж у 2019-му. Тобто фактично за 2 роки фінансування медицини зросте на 60%. Зарплати всіх медиків наступного року буде підвищено на 30%", - йдеться у повідомленні.

Крім того, за його словами, для Національної служби здоров'я передбачено 16 млрд грн. Ще 2,6 млрд грн передбачено на вакцинацію від коронавірусу. Шмигаль зазначив, що лікарні будуть забезпечені всім необхідним. 

Крім того, додав прем'єр, уряд також веде переговори з міжнародними партнерами для отримання додаткового фінансування, щоб купити більші об'єми вакцини.

  • Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що на фінансування медицини у наступному році, за розрахунками Міністерства охорони здоров'я, потрібно не менше 296 млрд грн.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

20 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати