Очільник ПриватБанку Крумханзл заявив про погрози працівникам фізичною розправою
СЕО державного ПриватБанку Петр Крумханзл розповів про тиск на членів правління установи та пов'язав його з колишніми власниками
Про це СЕО ПриватБанку Петр Крумханзл розповів у інтерв'ю "НВ".
Очільник ПриватБанку зазначив, що з грудня 2019 року, коли під установою організовували мітинги працівників заводів Коломойського практично нічого не змінилося.
"Повістки і виклики на допити членів правління тривають. Проти нас відкрито кілька нових справ. Додалися погрози фізичної розправи", - пояснив Крумханзл.
Зокрема він зауважив, що нові атаки почалися, коли держбанк вирішив не продовжувати оренду двохсот відділень, які належать компанії колишніх власників банку.
"Найсвіжіший приклад — ви напевно про це чули, було багато шуму в медіа — суд першої інстанції скасував держреєстрацію права власності ПриватБанку на офіс у Дніпрі, в якому 1500 робочих місць. Ця будівля перейшла у власність банку до націоналізації на законних підставах як предмет іпотеки. Це вже спроба дестабілізації роботи банку", - додав СЕО ПриватБанку.
Крумханзл наголосив, що тиск через силовиків у Дніпрі триває.
"В кінці листопада 15 співробітників банку отримали повістки в дніпровську поліцію у кримінальній справі. ПриватБанк вирішив припинити співпрацю з двома страховими компаніями, яка почалася задовго до націоналізації. Що це, як не тиск та втручання в роботу банку?" - зазначив управлінець.
Крумханзл підкреслив, що його дивує швидкість з якою приходять повістки працівникам.
"Буквально через тиждень після рішення приходять повістки. Дивно, що правоохоронні органи такі оперативні тільки щодо нового керівництва банку. Зате щодо дій колишнього менеджменту до націоналізації за чотири роки немає ніяких результатів розслідувань", - зауважив він.
За його словами, у банку погрози членам правління пов'язують з реформуванням роботи з проблемним портфелем.
"Банк звернувся в поліцію, розпочато розслідування. Якоюсь мірою ми звикли жити і працювати "як на війні". Нас намагаються залякати, намагаються змусити залишити банк. Якщо тиск посилюється, значить ми робимо правильні речі. Анонімні погрози фізичною розправою над жінкою - це низько і слабо", - додав Петр Крумханзл.
Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо
- Актуальне
- Важливе