Адміністрація Джо Байдена буде підтримувати Україну, але не президента Зеленського, - Володимир Ар'єв

Адміністрація новообраного президента США Джозефа Байдена буде підтримувати Україну, але не чинного президента Володимира Зеленського

Про це повідомив народний депутат від "Європейської солідарності" Володимир Ар'єв у "Великому ефірі Василя Зими" на Еспресо.TV.

"Ми бачимо, що стосунки української адміністрації, зокрема Зеленського, і перехідної адміністрації Байдена взагалі не склалися. Я можу нагадати, що 2016-го року, коли на виборах президента у США переміг Трамп, перша розмова між Дональдом Трампом і 5-м президентом України Петром Порошенком відбулася на 5-6 день після обрання Трампа президентом. Уже 80 днів після обрання Байдена президентом розмову з Зеленським влаштувати не вдалося", - зазначив народний депутат.

Володимир Ар'єв зауважив, що ситуація з запровадженням Сполученими Штатами Америки санкцій проти народного депутата від пропрезидентської фракції "Слуга народу" Олександра Дубінського має негативні наслідки і погіршує відносини адміністрації президента Зеленського та адміністрації новообраного президента США Джо Байдена.

"Американці завжди дивляться не на персону, а на перспективу й вони будуть обов'язково мати співпрацю з Україною, і це буде підтримка України. Це не буде підтримка Зеленського однозначно, це буде підтримка України. І тут як раз я сподіваюся на те, що принаймні залишаються зараз і політики, і професіонали, які здатні налагодити між Україною та Америкою місточок, який останні півтора року руйнував Офіс президента Зеленського", - наголосив нардеп.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати