Після перемоги Навального Росія за 2-3 роки знову "візьметься" за Україну. Тільки вже без санкцій та з китайськими грошима, - Євген Карась

Співорганізатор українського націонал-патріотичного молодіжного руху, ветеран війни на Донбасі, а нині представник об'єднання "Основа майбутнього" Євген Карась вважає, що Кремль в будь-якому випадку не припинить спроб встановлення повного контролю над Україною. Просто у випадку президентства Олексія Навального Москва діятиме витонченіше і зі значно більшим фінансуванням, оскільки в інтересах нової нібито демократичної влади РФ буде скасовано міжнародні санкції

Про це громадський діяч заявив у своєму відеозверненні, присвяченому новій хвилі вуличних протестів у найбільших містах Росії, передає Еспресо.TV.

"Потім, через два-три роки вони сюди зайдуть із зовсім іншими силами та конфігурацією. І, повірте, їхні спецслужби вже планують всі ці варіанти - як вони будуть діяти, якщо влада (у Росії - ред.) зміниться. Закладається вже бюджет, стратегічні проєкти. Тут (в Україні - ред.) вже зрощуються якісь фігури", - зазначив Карась.

За його словами, спершу, як і в першій половині 2010-их, знову йтиметься про розширення політичного, культурного, економічного й інформаційного впливу Росії в Україні.

Читайте такожПрихід Олексія Навального до влади у Росії стане продовженням політики Путіна, - Пономарьов

"У нас буде ще більше проблем. Тому що з них знімуть санкції. Вони будуть грати, що вони "нова прогресивна демократична технократична Росія". І "ми ж брати", "ми ж слов'яни", "давайте закінчимо війну". І понесеться ще більш небезпечна для нас зона впливу. Тому що у військовому плані їм (новій російській владі- ред.) нічого не світить, зате їм дуже багато світить, купуючи канали, купуючи тут бізнес, купуючи політиків", - пояснив він.

"Цей сценарій для них хороший. Це буде "демократична" Росія без санкцій і, більше того, помножена на "давайте припинемо", "давайте разом реагувати на світові виклики, на послаблення ролі США, на посилення ролі Китаю". Буде ще захід китайських грошей. Можливо, "демократичні росіяни" сюди прийдуть як емісари Китая і китайських грошей", - додав представник "Основи майбутнього".

"Російський ліберал закінчується там, де починається українське питання", - наголосив Євген Карась.

 

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати