"Просто перепочили": Лінчевський заявив, що жорсткий карантин нічого не змінив

Ексзаступник глави МОЗ Олександр Лінчевський заявив, що нічого не змінилося в медичній галузі за період жорсткого карантину

Про це він сказав в етері Еспресо.TV.

"Незрозумілі мотиви, чому ми заходили в карантин в січні, а не у вересні. Ви чули звіт про підготовку лікарень? Про те, що нарешті медична система готова приймати велику кількість пацієнтів, що є кисень для всіх, є апарати ШВЛ. Але цього ж немає. Нічого не змінилося за цей час. Просто перепочили", - сказав Лінчевський.

Він також розповів, чи репрезентативні рекордно низькі показники захворюванолсті на COVID-19.

"Цей факт маніпуляції недооцінюють. Руйнування держави - це найгірше. Тоді, коли перші особи, бе винятку президент, прем'єр - міністр, відверто обманюють, коли маніпулюють - це підриває довіру до влади. Коли очільники держави дозволяють собі публічно маніпулювати цифрами - це жахливо. Ці дані, які оголошує міністерство щодня - не відповідають дійсності. Вони не характеризують реальний стан захворювань", - зауважив Лінчевський.

  • Нагадаємо, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що на початок грудня в лікарнях було майже 29 тис. хворих на COVID-19, то зараз ця цифра менше ніж 19 тис. людей.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати