"Почуттів особливих немає": Корнієнко заявив про відсутність власної позиції щодо Стерненка, але назвав організаторів протестів своїми опонентами

Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко прокоментував рішення щодо вироку активісту Сергію Стерненку та назвав організаторів протестів у восьми регіонах України та Варшаві своїми опонентами

Про це він заявив у коментарі журналістам 23 лютого, передає Еспресо.TV.

"Ми ж правовій в країні. Вироки суддів коментувати… Суд прийняв рішення. Є апеляція. Є інстанція", - сказав Корніієнко.

На запитання щодо його власної позиція щодо Сергія Стерненка, він відповів: "Щодо Сергія в мене немає ніякої позиції. Вчора його бачив на ефірі, перетнулися. В принципі, якихось до нього почуттів особливих немає".

Він також пропоментував організацію протестів на підтримку активіста у восьми регіонах України та у Варшаві.

На запитання, чи бачить він якесь політичне розслідування щодо цього вироку, Корнієнко відповів: "Ну, звичайно, наші опоненти можуть робити будь-які дії в межах законодавства, які вони вважають за потрібне. Я думаю, що події останніх двох п’ятниць, я скажу так, чітко показали, хто в цій країні патріот, а хто якби грається в патріотизм. Хто захищає національні інтереси, національну безпеку, а хто робить вид, що захищає. Хто опираючись на фейкову інформацію терміново робить якісь бізнес-дії з придбання телеканалів різних".

  • Нагадаємо, 23 лютого активіста Сергія Стерненка визнали винним за всіма статтями звинувачення у справі щодо викрадення людини.
  • Активісти оголосили акцію протесту під Офісом президента у Києві о 20:00 через вирок активісту Сергію Стерненку, якого засудили до 7 років і 3 місяців ув'язнення з конфіскацією половини майна за звинуваченням у викраденні людини.
  • 23 лютого активісти анонсували акції на підтримку активіста Сергія Стерненка, якого засудили до 7 років і 3 місяців ув'язнення з конфіскацією половини майна за звинуваченням у викраденні людини.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати