live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4
img
15 серпня, 2016 понеділок

Читати українською. Щоденник Анни Франк та одкровення батька в декреті

Наші видавці продовжують радувати своїх читачів та публікують екранізовані світові бестселери в українському перекладі

Наші видавці продовжують радувати своїх читачів та публікують екранізовані світові бестселери в українському перекладі

Харківське видавництво "Віват" пропонує свою добірку найцікавіших книжкових новинок, які готуються до Форуму видавців у Львові. Тож уже у вересні можна буде почитати ці та інші книжки.

"Сховище. Щоденник у листах". Анна Франк

Голокост очима підлітка. Щоденник 13-річної єврейської дівчинки, яка разом із своєю родиною ховалася від нацистів на горищі будинку друзів родини з фотографіями з архіву.

Анна Франк вела щоденник з 12 червня 1942 по 1 серпня 1944 року. Спочатку вона писала свої листи лише для самої себе. А навесні 1944 року почула по лондонському радіо виступ нідерландського міністра освіти у вигнанні, який говорив про те, що після війни необхідно буде зібрати й оприлюднити всі документальні матеріали про страждання нідерландського народу за часів німецької окупації.

Як приклад таких матеріалів він серед іншого згадав і щоденники. Під впливом його виступу Анна Франк вирішила по закінченні війни видати книжку, в основу якої був покладений її щоденник.

 

 

"Неболови". Юлія Ілюха

Збірка оповідань Юлії Ілюхи - це живі, болючі, чесні новели про слобожан та Слобожанщину.

Той, хто вміє вловити небо й посадити його в акваріум, називається неболовом. Той, хто тепер тримає небо над Україною, як ото харків'янин Олесь Самохвалов, боєць Добровольчого українського корпусу з позивним "Ленін", теж неболов.

І баба Галька, котра вже десять років сама-самісінька з котом Сірим живе на покинутому хуторі, і колишня акторка Лідка, яка проміняла богемне сценічне життя з оберемками квітів на "Тюльпани" на передку, котрі залишають після себе десятиметрові вирви.

 

 

"Завтра я припиню!" Жиль Легардіньє

Лірична французька комедія розповідає історію Жулі, яка живе у невеличкому французькому містечку, працює у банку. Все в її житті передбачуване. Аж раптом в її будинку з’являється загадковий незнайомець. Вона його не може побачити і знемагає від цікавості. Жулі ладна на все, аби зустрітися з ним.

Книга стала бестселером у Франції.

"Години". Майкл Каннінгем

За свій роман "Години" у 1999 році американський письменник Майкл Каннінгем отримав Пуліцерівську премію. Тепер нарешті він виходить і в українському перекладі. 

Пуліцерівська премія за найкращий роман 1999 року, "Оскар" за найкращу жіночу роль. 

У романі сплітаються долі трьох жінок, які живіть у різний час – 1923-й, 1951-й та 2001-й. Вони перебувають у різних містах і навіть країнах, але їх об’єднує книга Вірджинії Вульф "Місіс Делловей" і магія часу. 

Бестселер був екранізований Стівеном Долдрі, отримав 9 номінацій на "Оскар", а Ніколь Кідман здобула нагороду за найкращу жіночу роль.

"Тато в декреті". Артем Чапай

Ця книга - концентрат років особистого досвіду батька двох синів, зокрема року з гаком у відпустці з догляду за дітьми, опис радощів і клопотів догляду за дітьми, у поєднанні з історіями інших людей.

Як можна водночас відчувати ніжність і скреготати зубами від того, що тобі "виносять мозок"? Чому, навіть пішовши в декрет, чоловік лишається у привілейованому становищі порівняно з жінкою? Чи є у тат батьківський інстинкт? Чому Україна просто-таки створена для чоловіків із немовлятами? Чим реальність батька в декреті відрізняється від досвіду матері? Ось лише кілька з сотні запитань, на які відповідає ця книжка. Ще десятки питань автор ставить, сам не знаючи відповідей.

"Покоління сміливих. Україна 25 років незалежності". Андрій Кокотюха

Нова книга українського публіциста, журналіста та письменника - про втрати та здобутки, про поразки та перемоги, книжка про всі аспекти нашого життя в науковій, політичній, культурній, спортивній, літературній та інших галузях незалежної України. Книжка, прочитавши яку, можна сміливо пишатися як рідною країною, так і собою.

"Свобода від виховання". Діма Зіцер

Виходить друком і книга директора Інституту Неформальної освіти Діми Зіцера. 
Його цариною є педагогіка та психологія освітнього процесу. Його книги дозволяють по-новому поглянути на дитячо-батьківські стосунки, переосмислити чимало стереотипів.

Книжка "Свобода від виховання" представляє собою тонку психологію виховання дитини. Головна ідея книжки в тому, що батьки за виховною частиною забувають або ж значно менше приділяють увагу спілкуванню та любові. Саме такий шлях, шлях повернення до більш теплих стосунків між дорослою людиною та дитиною описує автор.

новини партнерів

29 січня, 2020 середа

28 січня, 2020 вівторок

29 січня, 2020 середа

28 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати