Картковий будинок-2, Війна з Росією та Історія успіху Дональда Трампа. 12 довгоочікуваних книжкових новинок

19 травня, 2017 п'ятниця
11:54

"Війна з Росією" Річарда Ширреффа, "Хід королем" Майкла Доббса та "Ніколи не здавайся! Або історія успіху від Дональда Трампа" на Книжковому Арсеналі 2017

Щорічно одна з головних книжкових подій в Україні дивує масштабними обсягами різноманітної літератури від українських видавництв. Видавці стараються йти в ногу зі світовим книжковим ринком, тому оперативно презентують світові бестселери в українському перекладі, культові романи та роботи українських авторів.

А ми пропонуємо ознайомитися з добіркою книг «Видавничої групи КМ-Букс», які можна буде знайти на «Книжковому Арсеналі». 


Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" пройде з 17 по 23 травня у Мистецькому Арсеналі. Гостями фестивалю будуть понад 70 відомих письменників з 23 країн. Більше 150 видавництв представить свої новинки на Арсеналі. Всю інформація про фестиваль на сайті Мистецького арсеналу.


СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА

Моя бабуся спала з Саган. Міла Іванцова

Дія роману, виданого вперше у 2010 році під назвою «Вітражі», відбувається в сучасному Києві періоду до Майдану. Перекладачка з французької Поліна має купу особистих проблем і замовлення на переклад українською роману Франсуази Саган.

Проблеми героїнь відомої письменниці видаються Поліні надто малозначущими порівняно із власними. Робота не йде. Але в життя дівчини вривається програміст Богдан, який, ремонтуючи її комп’ютер, ламає паролі дівчини і дізнається про неї надто багато.

Але йому вдається «поремонтувати» також і життя цієї дивної перекладачки, вихованої бабусею-француженкою, повернути в її сьогодення втрачену десять років тому подругу-антипода Стефку, дізнатися, ким направду була бабуся Ніколь, і через які випробування їй довелося пройти.

Роман Міли Іванцової динамічний, напружений, але при цьому добрий і людяний. Для широкого кола читачів.

Цитата:

«Усе закладається в дитинстві. Все. І куди тебе занесе вітер життєвих пригод, певною мірою залежить від того, де, коли та в кого ти народився. Оце «у кого» спочатку видається дивним і дещо прагматичним, бо в гороскопах не пишуть: «На осіб, що народилися під знаком Близнюків у рік Свині в сім’ї французького буржуа, чекає великий успіх в їхній творчій реалізації та бурхливе публічне життя», так само, мені не доводилося бачити гороскопу на кшталт такого: «На осіб, котрі з’явилися на цей світ під знаком Діви у рік Дракона в сім’ї французьких селян, чекає багато життєвих випробувань»…

Місячне насіння. Дара Корній

«Місячне насіння» – це перша окрема збірка оповідань сучасної української письменниці Дари Корній, котра є автором десяти романів та двох книжок для дітей. Раніше деякі її оповідання виходили друком лише у збірках поруч із творами інших авторів, але при цьому дуже полюбилися читачам.

Попри те, що авторку цієї збірки читачі вже давно і небезпідставно вважають метром українського сучасного фентезі, її оповідання теж мають багато прихильників. Адже вони про нас із вами, про життя, про любов і зраду, мудрість і марнославство, про високе і нице, тобто – про важливе у будь-які часи… А ще вони про Майдан, про мир та війну, про кохання, яке інколи є довшим за життя. 

Цитата:

«Знаєш, я таки наважилася прийти на це побачення. Ми маємо нарешті порозумітися. Тет-а-тет, без вухатих свідків і без страху, що мене неправильно зрозуміють чи невчасно переб’ють. Довго вибирала день, час, і навіть пору.

Зараз у Львові квітнуть морелі, падає сліпий львівський дощ, умиваючи замурзане сонце своїми смарагдовими руками, на вулицях майже немає людей. Усі поспішають заховатися від зливи під дашками затишних кав’ярень чи гостинних кафешок. Я впевнена, що ти мене не осмикуватимеш та не перебиватимеш, тому я тут і через те така смілива».

Шикарне життя у Вупперталі. Наталка Доляк

null

Молода українка Зоя їде до Німеччини по програмі о-пер (працевлаштування студентів в європейських сім`ях на термін до року). Родина, яка прийняла дівчину, – аристократи з міста Вупперталь. Для Зої таке шикарне життя – це щось не з реальності, а з фільмів. Оселя, де вона тепер житиме, нагадує невеличкий палац. Але… Не все так ідеально і просто…

За першим несподіваним і нерозгаданим убивством хазяйки дому тягнеться ціла вервечка загадкових і незрозумілих душогубств. Над самою Зоєю та її вихованцем Куртом також нависає убивча небезпека, але все обертається врешті-решт на добре.

І всю кримінальну інтригу розкриває не доблесна вуппертальська поліція, а проста студентка з України Зоя Кирпач. Іронічна подача тексту робить його доволі легким, не зважаючи на те, що кілька людей стали жертвами безжалісного маніяка. Для широкого кола читачів.

Цитата:

«Коли я жила вдома, в Україні, до мене майже ніколи не навідувалося відчуття, ніби все окей, ніби все спокійно. Завжди доводилося бути напоготові, чекати проблем та неприємностей з-за кожного рогу. Щоденні новини нагнітали ситуацію як не має бути.

Навчаючись в інституті, я опанувала німецьку, тому мовні бар’єри мене не лякали. Щоправда, те, що ми вчили в Україні, виявилося зовсім не тим, що мало би бути насправді в країні мовного вжитку. Про це я здогадалася, коли перетнула кордон між більш-менш зрозумілою мені Польщею та Німеччиною, країною, при згадуванні якої десь у підсвідомості воленс-ноленс засвічувалась умовна табличка «ахтунг, ворог!»

Стожар. Ярина Каторож

null

Читач цього роману-фентезі потрапить до світу Патрії – держави, якої давно вже не існує. Але на землях якої переплелись давньоукраїнські імена, вишивані сорочки та холодна зброя з прихованими механізмами, що готові от-от показати свою міць. Тут панують нещадні белати, а в далеких лісах Дикого краю сплять скелі з обличчями велетнів.

Це роман про злість, жорстокість і любов. Це книга-клубок з історій, справжній палімпсест з прихованими рядками, в якому однієї миті видається, що знаєш про персонажа або ситуацію геть усе, а в наступну – ставиш собі питання: а чи довго ще до наступного розділу – можливо, там буде трохи більш відхилено завісу сюжету? Для широкого кола читачів.

Цитата:

«Світло сповнювало мене й увесь простір довкола. Я сама була світлом. Я линула в ньому і не бачила його, бо не мала очей. Я відчувала його та водночас була позбавлена відчуттів. Бо я була його іскрою. Клітини мого тіла сяяли, мов зорі. Але їх не було видно — бо зорі видно на темному небі, а не в такому всепоглинаючому сяйві, як те, що оточувало мене.

Це світло стирало спогади і жалі, сподівання і надії, мрії та думки. Воно стирало мене — особистість, людину, мислячу і зрячу істоту, годну мати свою думку та прагнення. І розчиняючись у світлі, позбуваючись свого єства, я не відчувала ні страху, ні болю, ні радості. Нічого. Бо почуттів не лишалось.

А тоді прийшов холод. А тоді прийшов біль.

Світло потемніло і змінилось на темряву із сяючими цяточками далеко вгорі. Зорі… прошелестіло десь тихенько слово у мене в голові. Я заморгала і прошепотіла: «Зорі…»

ХУДОЖНЯ ЛІТЕРАТУРА

Пожежник. Джо Гілл

null

Джо Гілл, дворазовий володар премії Брема Стокера, підготував для читачів моторошну історію про всесвітню пандемію спонтанних самозаймань, здатну винищити цивілізацію до ноги, про гурт несподіваних звитяжців, які борються за порятунок людства, і про загадкового чоловіка на прізвисько Пожежник.

Серед хаосу жахливої пошесті колишня медсестра Гарпер Ґрейсон, підхопивши хворобу, бореться не за власне життя, а за життя своєї майбутньої дитини: відомі випадки, коли хворі матері народжували цілком здорових дітей. От тільки чи встигне Гарпер виносити дитину, ховаючись від кремаційних загонів, які знищують усіх носіїв вірусу самозаймання?

Цитати:

«Навіщо помирати на самоті, якщо можна зробити це гуртом? Ніщо так не говорить «я кохаю тебе», як передача жахливо згубної клятої зарази найближчим і найдорожчим людям…»

Хід королем. Майкл Доббс

null

Пишучи продовження «Карткового будинку», Майкл Доббс вважав, що королівський корабель заходить у бурхливі води, і в романі «Хід королем» не міг уникнути теми зраджених шлюбів, фінансових негараздів, політичних скандалів і публічного приниження.

Новообраний прем’єр-міністр Френсис Уркгарт, який інтригами посів найвищий пост у країні, не дасть спокою і самому королю: якщо новий король-ідеаліст перешкоджає його планам, Уркгарт завдасть удару у відповідь — розголосить таємниці королівської родини. Хто ж переможе в цьому двобої?

Цитата:

«Запах перемоги засліплює багатьох чоловіків. Але гру не завершено, доки багнет не встромили й не провернули».

X. Сью Ґрафтон

Безжальний серійний убивця не залишає слідів своїх злочинів. Авторка порушує правила й прокладає нові шляхи: визначенню, хто саме є цим соціопатом, вона відводить зовсім мало часу. Питання полягає лиш у тому, чи встигне героїня довести свої звинувачення проти вбивці, перш ніж стане його наступною жертвою.

Цитата:

«Самозайнятість має два боки медалі. Позитивом є свобода. Коли хочеш, ідеш на роботу, коли хочеш, повертаєшся додому, й одягаєшся в те, що тобі до вподоби.

Пропозицію стосовно нової роботи (навіть за наявності неоплачених рахунків) ти можеш прийняти або відхилити на власний розсуд. Зворотній бік — непевність і звичка мислити в категоріях «пан чи пропав», що не кожен здатен витримати».

Та, що була раніше. Дж.П. Делані

Джейн оселяється в будинку, що вражає своїм екстравагантним дизайном, мінімалістичним інтер’єром і … дивними правилами проживання. Незабаром вона дізнається про загадкову смерть попередньої мешканки — молодої жінки, схожої на неї саму як за віком, так і за зовнішністю.

Намагаючись з’ясувати, що стало причиною загибелі бідолашної, Джейн раптом усвідомлює, що певною мірою повторює її життя. Про що цей захоплюючий психологічний трилер? Про життя у різних його виявах, а саме про кохання, пристрасть, «ідеальні» стосунки, а також про те, що рано чи пізно кожна людина має визначитися з власними пріоритетами.

Парк Юрського періоду. Майкл Крайтон

null

Вчені винайшли унікальну технологію відновлення та клонування ДНК динозаврів. Нарешті здійснилися найбентежніші фантазії людства. Чудові й таємничі створіння, вимерлі вічність тому, знов заселили Парк Юрського періоду, і тепер подивитися на них має змогу будь-хто на світі — не безоплатно, звісно.

Аж тут відбувається неочікуваний збій... У романі «Парк Юрського періоду» Майкл Крайтон поєднує свій заворожливий талант і науковий підхід, щоб створити один з найцікавіших технотрилерів.

NON-FICTION ЛІТЕРАТУРА

Війна з Росією. Річард Ширрефф

null

Автор книги - досвідчений британський генерал, який протягом семи років займав вищі командні посади в НАТО, тож не без підстав може стверджувати, що російський президент швидше за все не зупиниться на анексії Криму та війні на Сході України, а піде далі, зокрема у країни Балтії. Саме на цьому побудовано сюжет: недооцінивши ризики і припустившись низки політичних промахів, НАТО і Захід наражаються на катастрофічну війну з Росією.

Загалом сюжет книги розгортається переважно на території Латвії, де місцеве населення і відважні «лісові брати» мужньо протистоять набагато сильнішому за себе ворогу, проте читач має змогу перенестись і у штаб-квартиру НАТО в Брюсселі, Білий дім та Пентагон, де високопосадовці вирішують, як діяти далі, аби уникнути ядерної війни з Кремлем.

Сюжет і більшість персонажів цього захопливого трилера вигадані, проте деякі герої є прототипами реальних осіб. Описані в трилері події розгортаються весною та влітку 2017 року.

Презентація книги з автограф-сесією відбудеться 18 травня в рамках щорічного міжнародного книжкового ярмарку «Книжковий арсенал».

Цитата:

«Колективна оборона потребує значно більшого, ніж прості слова. Самі по собі слова нічого не значать для наших ворогів, якщо вони не підкріплені потужною системою оборони.»

Ніколи не здавайся! Або історія успіху від Дональда Трампа

За час багаторічної підприємницької кар’єри Дональд Трамп пізнав як карколомний успіх, так і нищівні невдачі. У цій книзі найвідоміший бізнесмен світу щиро розповідає про найсуворіші виклики долі, найбільші програші і тернистий шлях до мети.

Увесь цей досвід американський мільярдер використав на свою користь, свідченням тому є обрання його на найвищу посаду США.

Цитата:

«Я вірю, що все неможливе — цілком реальне, якщо бути готовим до тяжкої праці й усвідомлювати, що будь-яка перешкода може відкрити новий горизонт можливостей».

Брати Райти. Девід Маккалоу

null

«Брати Райти» Девіда Маккалоу — видатна сага про двох чоловіків, життя яких, ставши славетною миттю в історії Америки, продовжує впливати на сьогодення. До того ж це історія, що знаходить відгук у серці кожного, хто щиро вірить у здатність технологій змінювати світ попри той опір, що його нерідко доводиться долати під час запровадження інновацій.

Цитата:

Вважається, що молодь все знає краще, ніж люди старшого покоління. Може, це й так, але старші люди можуть так само розбиратися в чомусь новому, як і молодь у старожитностях. Спершу справи, потім розваги, і аж ніяк не навпаки. Людині потрібно стільки грошей, щоб вона не була тягарем для інших, ні більше, ні менше.

ПІДЛІТКОВА ЛІТЕРАТУРА

Айван, один, єдиний, неповторний. Кетрін Еплґейт

Айван, горила-вожак, живе в неволі у Великому шапіто ось уже 9 855 днів. Мешкає в окремому вольєрі, дивиться телевізор, їсть банани і малює картини, які продає власник. Разом із ним, у шапіто живе бездомний пес Боб і слониха Стелла.

Все змінюється, коли до шапіто привозять слоненя Рубі. Айванові не подобається, як ставляться до Рубі, і придумує, як їй допомогти. Однак все не так просто, тож доведеться Айванові доводити, що він справжній вожак.

Читайте також:
Динамо
26 вересня, 2021 неділя
УПЛ: Який вигляд має турнірна таблиця після матчів 9-го туру чемпіонату України
Василь Бурба
25 вересня, 2021 субота
Бурба офіційно під протокол спростував усі брехливі заяви, якими ОП намагався приховати факт зради, - Бутусов
Ангела Меркель та Армін Лашет
26 вересня, 2021 неділя
Вибори до Бундестагу в Німеччині: оприлюднено результати екзитполу
Київ
+7
 • Київ
 • Львів
 • Вінниця
 • Дніпро
 • Донецьк
 • Житомир
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Кропивницкий
 • Луганськ
 • Луцьк
 • Миколаїв
 • Одеса
 • Полтава
 • Рівне
 • Суми
 • Сімферополь
 • Тернопіль
 • Ужгород
 • Харків
 • Херсон
 • Хмельницький
 • Черкаси
 • Чернівці
 • Чернигів
 • USD 26.56
  Купівля 26.56
  Продаж 26.78
 • EUR
  Купівля 31
  Продаж 31.39
 • Актуальне
 • Важливе
2021, понедiлок
27 вересня
22:55
коронавірус
У Чернівецькій області чотири школи відправили на карантин через випадки коронавірусу
22:49
Президентські та парламентські вибори: Зеленський заявив про плани розширити електронні послуги в Україні
22:29
вакцина
Іспанія пожертвує третім країнам 30 млн доз вакцин від коронавірусу
22:20
Джо Байден
Коронавірус: Байден отримав третю дозу вакцини
22:08
"Металіст 1925" - "Чорноморець"
УПЛ: Який вигляд має турнірна таблиця після усіх матчів 9-го туру чемпіонату України
21:59
Олександр Усик та Ентоні Джошуа
Ненавидіти росіян - для нього як ненавидіти своє дитинство, - президент ФБУ неоднозначно захистив Усика
21:58
камери на дорогах
На українських дорогах запрацюють ще 20 камер автофіксації порушень ПДР
21:36
Замах на Шефіра
Замах на Шефіра: водій продовжує лікуватися у "Феофанії"
21:27
"Чорноморець" - "Інгулець"
"Чорноморець" та "Інгулець" зіграли внічию в останньому матчі 9-го туру УПЛ
21:23
собаки
Президент Південної Кореї пропонує заборонити їсти собак у країні
20:51
військовий марш
В Україні змінили положення про військову службу в ЗСУ
20:36
Тюрма на Лонцького
В українського політв'язня Яцкіна в Криму погіршився стан здоров'я
20:33
Вимагала щомісячні відкати у підприємця: на Полтавщині судитимуть посадовицю ДПС
20:22
Олександр Усик
У мене січка на чолі, пару синців під очима і чотири пояси, - Усик зізнався, коли стався переломний момент у його бою з Джошуа
20:06
COVID-сертифікати
У застосунку "Дія" не можна отримати внутрішній COVID-сертифікат без біометричного паспорта, - Мінцифри
19:59
Мирон Маркевич
Маркевич дав прогноз на матч Ліги чемпіонів "Шахтар" - "Інтер"
19:41
Телескоп Hubble
Hubble показав фотографію спіральної галактики в сузір'ї Терези
19:22
Дмитро Разумков
Разумкова поки не запрошували на засідання "слуг" у Трускавці
19:13
коронавірус
На Сумщині у двох закладах освіти виявили випадки COVID-19: там не вакцинувались 80% персоналу
18:52
Зеленський
Замах на Шефіра: в УДО заявили, що не посилювали охорону Зеленському
18:46
У Шепетівці зенітники відпрацювали знищення повітряних цілей противника
18:29
МОЗ
МОЗ вимагає відсторонювати головлікарів за підробку COVID-свідоцтв
18:17
держбюджет
Плюси та мінуси проєкту держбюджету на 2022 рік. Експертне опитування
18:10
Pfizer
Pfizer почала нову фазу випробувань пігулок проти коронавірусу
18:10
Ярослав Рущишин
Нардеп Рущишин пояснив, чи може частина "Голосу" підтримати відставку Разумкова
18:04
Анонс
Еспресо
29 вересня - Еспресо покаже спецпроект до 80-ї річниці трагедії в Бабиному Яру
18:02
PR
кредит
Що таке онлайн кредит
18:02
Нафтогаз
В уряді назвали імена новопризначених виконуючих обов'язки членів правління Нафтогазу
17:49
обстріл
Окупанти обстріляли українські позиції поблизу Попасної та Новолуганського
17:43
Укрзалізниця
Укрзалізниця почала продаж непрофільних активів: планує отримати мінімум 13 млн грн
17:33
Макрон
У Макрона жбурнули яйцем на виставці в Ліоні
17:24
Уряд США надасть Україні додаткові $9 млн на систему охорони здоров'я і розвиток економіки
17:17
Наталка Діденко
"Температура повітря вже бадьорить": Наталка Діденко попередила про нічну прохолоду, дощі й тумани
17:15
СБУ викрила схему крадіжки грошей іноземців під виглядом "інвестицій" в криптовалюту
16:28
Рада
"Слуга народу" та "Європейська Солідарність" очолюють рейтинг партій на виборах до Ради, - соцопитування
16:22
Олександр Усик та Ентоні Джошуа (ліворуч)
Усик зізнався, де хотів би провести повторний бій з Джошуа
16:21
газ
Постачальники опублікували жовтневі ціни на газ для споживачів: скільки платитимемо в опалювальний сезон
15:59
Київ марафон
У центрі Києва обмежать рух транспорту 2-3 жовтня: список вулиць
15:59
права
У посвідченнях водія з'являться нові позначення: що вони означатимуть
15:55
лікар
У Китаї обмежили аборти без медичних показань
Більше новин