live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

17 кращих стартапів 2017 року, які зібрали найбільше грошей

Впливове американське видання Business Insider оприлюднило список найпривабливіших стартапів для інвесторів, які запустилися цьогоріч

Рейтинг складали на основі тривалих бесід з венчурними спеціалістами та засновниками бізнесу. Деякі стартапи знаходяться лише на початковій стадії розвитку, інші - вже досить розвинуті. Однак й ті, й інші знайшли спосіб зацікавити інвесторів. Переймаємо бізнес-ідеї.

Essential наважилася потіснити на ринку Apple та Samsung

Амбіціям проекту не треба дивуватися, адже засновником Essential є Енді Рубін - творець Android. Головною “фішкою” компанії став смартфон, над створенням якого команда працювала впродовж кількох років - Essential Phone.

Проте це лише старт. Компанія планує запустити лінійку техніки для дому, яку можна буде контролювати з телефону - від лампочки до тостеру. $330 млн інвестицій мали б допомогти їм це реалізувати. 

null

Brandless - товари для покоління міленіалів

Молода компанія вирішила стати легендарними Procter&Gamble для покоління міленіалів. Головна ідея: продавати на сайті все по $3, залучати якомога більше маловідомих марок, адже людям цієї категорії зазвичай байдуже на лейбли.

Brandless обіцяє забезпечити широкий асортимент товарів - від мила та олії до кухонних ножів. Схоже, інвестори їм повірили - $50 млн залучених коштів про це найкраще свідчать.

Forward створять ідеальний кабінет лікаря

Чомусь всі звикли, що найкращі офіси в айтішників, а стартап Forward вирішив, що треба більше уваги приділити облаштуванню кабінету лікаря. Вони пропонують облаштувати його інноваційною технікою, щоб приписи лікаря записувала не медсестра, а штучний інтелект.

null

Аркадні ігри для віртуальної реальності - Nomadic VR

Компанія певна, що майбутнє індустрії розваг саме за аркадними іграми. Це напрям в геймингу, де ігровий процес навмисне примітизують. Сюди належать ігри з серії "файтинг", частина ігор жанру "гонки" , частина ігор жанру "шутер".

$6 млн інвестицій з березня - непогано як для відносно простої забавки, в яку додали віртуальної реальності.

DeepMap - “очі” для безпілотних автомобілів

Нещодавні сканадали з Tesla тільки підтверджують, наскільки важливо навчити безпілотний автомобіль “бачити” дорогу програмно. Колишні працівники Google, які створили цей проект, наважилися стоврювати карти для безпілотних автівок та вже зуміли залучити понад $32 млн інвестицій.

The Hound перевірить рівень маріхуани в крові

Звучить дещо дивно, але в США пристрій на часі, адже все більше штатів дозволяє вільний обіг цієї трави. Діє The Hound подібно до алкотестеру: ви дмухаєте в трубочку, а гаджет аналізує концентрацію тетрагідроканнабінолу (ТГК) - це те, що викликає психотропний ефект від марихуани.

Пристрій лише почали розробляти, але ідея вже змогла привернути $8,1 млн.

null

Redwood Materials - ресайклингові технології від розробників Tesla

Це дуже загадковий стартап, про який мало інформації. Окрім мінімалістичного сайту, містичності йому додає також те, що Redwood Materials зумів залучити вже $2 млн коштів - від невідомих інвесторів. Компанія вирішила приділити увагу інноваційним технологіям переробки та повторного використання матеріалів. Керують компанією два експерти з Tesla, що привертає до неї ще більше уваги.

Virta Health хоче здолати діабет другого типу

Компанія заявила про те, що хоче допомогти людям здолати діабет другого типу без медикаментів та операцій. Натомість команда Virta Health пропонує модель лікування, де задіяні лікарі, тренери та “розумні помічники”, які аналізуватимуть біохімію діабету та намагатимуться його подолати.

Страждає на цю хворобу сам засновник компанії, тож сподіваємося $37 млн залучених інвестицій допоможуть подолати діабет йому та всім, хто так само страждає від нього страждає.

Atrium - новий підхід до юридичних послуг

Команда Atrium вважає, що те, як зараз працює юридична сфера, вже не відповідає часу. Тож вони пропонують провести своєрідну революцію та обіцяють, що технологія Atrium збільшить рівень відкритості та швидкість обслуговування клієнтів.

Понад 100 інвесторів та $10,5 млн залучених коштів лише підтверджують перспективність інновацій в юридичній царині.

VoiceOps - підвищення ефективності рекламних дзвінків

Рекламні технології на основі телефонних розмов з клієнтом не завжди працюють так, як хоче замовник. Часто такий маркетинг лише дратує клієнта. VoiceOps збирається записувати тисячі розмов з клієнтами, анлізувати, що працює, а що - ні, та запропонує найефективнішу рекламну стратегію. цікавість до стартапу підтверджують $1,9 млн інвестицій.

Packagd - “живий ефір” при розпакуванні товарів

Ще один стартап, який “робить ставку” на покоління міленіалів. Особливістю технології є Packagd є стрімінг при розпакуванні товарів (в основному технологічних) з можливістю замовити їх під час ефіру. Ідею вже оцінили Microsoft та eBay, а стартап отримав $7,5 млн від інвесторів.

null

Дешева або й безкоштовна поїздка на безпілотному таксі завдяки Voyage

Компанія Voyage планує розвивати автопарк безпілотних таксі, а “фішкою” повинна  стати логістика пересування. Якщо автівка проїжджатиме десь поруч - ваша поїздка обійдеться в значно меншу суму або й взагалі нічого не вартуватиме, якщо таких авто вже буде багато. Також стартапери обіцяють, що незабаром в таких таксі можна буде вибирати музику та зупиняти авто, де вам потрібно.

Instrumental знизить кількість дефектів під час виробництва

Стартапери заявляють, що завдяки їх розробці цілої серії смартфонів, що вибухають, як це було у випадку з Samsung, вдасться уникнути. Instrumental використовує технологію машинного навчання, яка відслідковує увесь процес виробництва та шукає помилки. Якщо відповідальний за виробництво не має змоги слідкувати за процесом, Instrumental надсилатиме йому фото з цеху. Стартапери вже привабили $10 млн.

Misty Robotics - по роботу в кожну сім’ю

Головна ідея компанії - створити робота якщо не для кожної людини, то принаймні для сім’ї. Ви зможете доручити роботу домашні справи, частину робочих завдань, а ще він буде вас веселити та намагатиметься стати другом. Перспективна ідея вже допомогла Misty Robotics залучити $11.5 млн

null

Obsidian Security - кіберзахист

Питання кібербезпеки все більше хвилює суспільство, тож творці Obsidian Security пропонують захищати інформацію як на комп’ютерах користувачів, так і на “хмарних” сервісах. Для цього стартапери планують залучати технології штучного інтелекту та машинного навчання.

Clark подбає про репетиторів

Компанія збирається допомогти вчителям та репетиторам правильно вибудувати бізнес. Для цього вони пропонують власного “розумного” асистента, який підказуватиме, що робити. Стартап зібрав вже $2 млн інвестицій.

 


 

новини партнерів

19 листопада, 2017 неділя

19 листопада, 2017 неділя

18 листопада, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати