ЄС, ЄБРР, Світовий банк та інші кредитори чекають від України підтвердження курсу на реформи через звільнення Коболєва, - заява
Європейські кредитори стурбовані звільненням голови НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва
Про це йдеться у спільній заяві Євросоюзу, Європейського банку реконструкції та розвитку Європейського інвестиційного бану (ЄІБ), Світового банку і Міжнародної фінансової корпорації.
"Ми серйозно стурбовані останніми подіями в "Нафтогазі України", де тимчасово припинені повноваження наглядової ради та з метою звільнення чинного керівництва. Ми закликаємо керівництво України, щоб критично важливі управлінські рішення на державних підприємствах приймалися відповідно до принципами визнаних стандартів корпоративного управління", – заявили кредитори.
Там зазначили, що в Україна досягла значного прогресу в реалізації реформи корпоративного управління в державному секторі.
"Існує критична необхідність зміцнити досягнутий прогрес, щоб покращити інвестиційний клімат в Україні та залучити вкрай потрібні інвестиції приватного сектора. Ми сподіваємося, що українська влада підтвердить свою прихильність до продовження реформ, які розблокують інвестиції, які допоможуть країні вийти з кризи і реалізувати свій потенціал", – підсумували організації.
- Нагадаємо, Кабінет міністрів звільнив Андрія Коболева з посади голови правління НАК "Нафтогаз України". Він очолював держкомпанію протягом семи років - з березня 2014 року.
- Звільнені разом з головою правління НАК "Нафтогаз" Андрієм Коболєвим члени наглядової ради висловили незгоду з рішенням уряду щодо низької оцінки результатів роботи правління.
- Ексочільник Нафтогазу Андрій Коболєв вважає, що його звільнили незаконно.
- Актуальне
- Важливе