live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Створено сайт, який має навчити культури водіння

В Україні створили соціальний ресурс, який покликаний підвищити культуру кермування та взаємоповаги між водіями та пішоходами

"АвтоКарма" - це проект, який співппацює з ДАІ. Таким чином порушника можна буде карати не лише у коментарях, а і на практиці. Надіславши запит з фото-і відеоматеріалом, можна закликати ДАІ провести з порушником роз'яснювальну роботу, повідомляє Ain.ua. 

Найчастіше водій-порушник сам знаходить себе у базі дуже швидко. Деякі роблять висновки і виправляються, після пари-трійки листівок під лобовим склом або дізнавшись, яка слава про них ходить в мережі.

Ресурс також дає можливість швидко повідомити про порушення, використовуючи мобільний телефон. Фото або відео фіксація, підпис і все. Додаток автоматично встановить гео-мітку (точку на карті - вулицю, адреса, місто) і опублікує відгук на ресурсі. Після цього відгук побачать всі користувачі і зможуть проголосувати і прокоментувати ситуацію.

"Ми за повагу на дорогах. І культивуємо європейський стиль водіння. Точно так як і взаємоповагу автолюбителів, професіоналів, велосипедистів і пішоходів", - кажуть розробники сайту. 

Все по темі

новини партнерів

13 листопада, 2019 середа

12 листопада, 2019 вівторок

13 листопада, 2019 середа

12 листопада, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати