В боях під Іловайськом загинули, отримали поранення і пропали безвісті близько тисячі учасників АТО, - тимчасова слідча комісія


фото: e-news.su
В результаті бойових дій під Іловайськ загинули, отримали поранення і пропали безвісті близько 1 тисячі учасників АТО

Про це заявив голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування обставин трагедії під Іловайськ Андрій Сенченко в ході засідання комісії, передає Еспресо.TV.

"Загальне число загиблих, поранених, померлих від ран і зниклих без вести, за всіма епізодами Іловайської трагедії, становить близько тисячі осіб", - заявив Сенченко. 

"Загальна чисельність в наших колонах складала за різними підрахунками від 970 до 1100 чоловік. Згідно непрямим оцінкам, сумарні втрати тільки при прориві з оточення перевищили 300 чоловік. Втрати тільки МВС та Нацгвардії з 24 серпня по сьогоднішній день 31 людина, 170 ранених, 65 зниклих безвісти, 98 полонених, 3 з яких з батальйону "Донбас", - уточнив Сенченко.

За його словами, компетентні органи і раніше не надають точних даних про кількість загиблих під Іловайськ українських військовослужбовців.

Раніше повідомлялося, що тимчасова слідча комісія Верховної Ради з розслідування обставин трагедії під Іловайськ попередньо встановила, що до трагічних подій привели помилкові кадрові призначення та неадекватні дії екс-міністра оборони Валерія Гелетея та начальника Генштабу Віктора Муженко.

Все по темі

новини партнерів

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати