//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Міносвіти Росії планують визнати "дипломи Новоросії"

Міністерство освіти і науки Росії поставило задачу визнання на території Росії документів про освіту, виданих на території, підконтрольній "ДНР" і "ЛНР"

 Про це заявив міністр освіти і науки Росії Дмитро Ліванов, передає Еспресо.TV з посиланням на "Известия".

"Наше завдання, щоб випускники вишів, які працюють на території Донецької і Луганської республік могли знайти собі повноцінну роботу, щоб документи про освіту визнавалися на території Росії. І те ж саме відноситься до випускників шкіл, принципово, щоб вони змогли вступати до вишів як там, так і в Росії. Немає жодних сумнівів, що ми вирішимо цю задачу", - зазначив Ліванов.

"Ми вважаємо нашим завданням - разом з колегами по уряду - зробити все для того, щоб діти і молодь, які живуть на цій території, отримували повноцінну освіту і мали можливість його продовжити, якщо вони завершують один з рівнів в цьому навчальному році. Зокрема, важливо, щоб випускники шкіл змогли продовжити навчання в російських вузах. Зараз ми проводимо збір і аналіз інформації. Нам вже відомо, скільки школярів, вчителів, викладачів, студентів, в якому стані знаходяться освітні установи, які їхні потреби в навчальних матеріалах", - сказав міністр.

Ліванов зазначив, що його відомство аналізує правову ситуацію і поки не має остаточного вирішення

Нагадаємо, нещодавно заступник міністра освіти і науки Павло Полянський повідомив, що на окупованому Донбасі залишилося 825 шкіл

Зазначимо, що ще в вересні у Східноукраїнському національному університеті ім. Даля і Луганська терористи "ЛНР" вже пообіцяли студентам дипломи російського зразка. Однак, у відповідь на запит з подібним проханням, Міністерство освіти Російської Федерації відповіло категоричною відмовою

новини партнерів

20 червня, 2019 четвер

19 червня, 2019 середа

20 червня, 2019 четвер

19 червня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати