live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Міносвіти Росії планують визнати "дипломи Новоросії"

Міністерство освіти і науки Росії поставило задачу визнання на території Росії документів про освіту, виданих на території, підконтрольній "ДНР" і "ЛНР"

 Про це заявив міністр освіти і науки Росії Дмитро Ліванов, передає Еспресо.TV з посиланням на "Известия".

"Наше завдання, щоб випускники вишів, які працюють на території Донецької і Луганської республік могли знайти собі повноцінну роботу, щоб документи про освіту визнавалися на території Росії. І те ж саме відноситься до випускників шкіл, принципово, щоб вони змогли вступати до вишів як там, так і в Росії. Немає жодних сумнівів, що ми вирішимо цю задачу", - зазначив Ліванов.

"Ми вважаємо нашим завданням - разом з колегами по уряду - зробити все для того, щоб діти і молодь, які живуть на цій території, отримували повноцінну освіту і мали можливість його продовжити, якщо вони завершують один з рівнів в цьому навчальному році. Зокрема, важливо, щоб випускники шкіл змогли продовжити навчання в російських вузах. Зараз ми проводимо збір і аналіз інформації. Нам вже відомо, скільки школярів, вчителів, викладачів, студентів, в якому стані знаходяться освітні установи, які їхні потреби в навчальних матеріалах", - сказав міністр.

Ліванов зазначив, що його відомство аналізує правову ситуацію і поки не має остаточного вирішення

Нагадаємо, нещодавно заступник міністра освіти і науки Павло Полянський повідомив, що на окупованому Донбасі залишилося 825 шкіл

Зазначимо, що ще в вересні у Східноукраїнському національному університеті ім. Даля і Луганська терористи "ЛНР" вже пообіцяли студентам дипломи російського зразка. Однак, у відповідь на запит з подібним проханням, Міністерство освіти Російської Федерації відповіло категоричною відмовою

новини партнерів

2 липня, 2020 четвер

2 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати