Московські батюшки також визволяють українських полонених

30 грудня у Донецьку, внаслідок переговорів, організованих миротворчою місією УПЦ, було визволено з полону трьох мешканців Волинської області

Про це повідомляє прес-служба УПЦ, передає Еспресо.TV.

Внаслідок переговорів, організованих миротворчою місією УПЦ, було визволено з полону мешканців Волинської області: молодшого сержанта 51-ї бригади Юрія Потейчука та молодшого сержанта Святослава Савчука. Також Українська Православна Церква сприяла процесу визволення українського військовослужбовця Олександра Яслинського, переговори щодо долі якого проводили учасники волонтерскої групи “Патріот”.

Переговори закінчились. Трохи змучені, але наших хлопців забрали. Зустрінуть Новий рік з рідними. Хлопці їдуть зі мною у машині і почуваютьcя добре. Олександра Яслинського передали матері відразу, вони наразі у Слов’янську, потім поїдуть на Волинь. Юрія і Святослава привеземо у Київ, туди приїдуть їхні рідні – віряни УПЦ, за клопотанням яких ми організували цю місію,
– пояснив учасник миротворчої місії, перший проректор КДА, протоієрей Сергій Ющик.

За інформацією отця Сергія, визволені перебували у полоні з кінця серепня, а були мобілізовані у квітні.

31 грудня о 10.00 на території Києво-Печерської Лаври (корпус 70-А) відбудеться зустріч з рідними та близькими визволених військових.

Нагадаємо, сьогодні предстоятель УПЦ КП Філарет заявив, що йому пропонували очолити українську церкву під Московським омофором, але він на це не погодився.

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати