live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нас тримають за лохів. Головред "Еха Москвы" прокоментував експеримент "Алмаз-Антея"

Головний редактор "Еха Москвы" Олексій Венедиктов назвав абсурдом експеримент російського концерну "Алмаз-Антей" по краху Boeing 777 на Донбасі

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Апостроф".

"Що стосується доповіді (або звіту) "Алмаз-Антея", для мене це якийсь сюр. ... Звичайно, фахівець добре знає, де ховати правду. Де ховає розумна людина лист? У лісі. Впав лист - він ховає в лісі. Значить, відмінна логіка для нас: "Ви знаєте, ми провели експеримент, - каже "Алмаз-Антей". -... Правда, ми взяли не той літак і не ту ракету, але ми провели експеримент".

"Почекайте, але я знаю, що таке, вибачте мене, судові експерименти...Що значить, ви взяли не ту мету і не ту зброю", - заявив Венедиктов у програмі "Персонально Ваш" на "Ехо Москви".

Він висловив здивування, як можна проводити експеримент, взявши інший літак, іншу ракету і за умови, що літак підривали, коли він стояв.

"І друге. Вибачте, літак летів і ракета летіла (там, збоку або вперед, не важливо). Але у вас літак стояв, і ви його підривали. Це якийсь експеримент? Це ви чого експериментували? Слухайте, не тримайте нас за лохів, розумієте... Якщо б ви мені сказали "комп'ютер і так далі", я б повірив: комп'ютер змоделював. Але ось це: взяти Іл замість "Боїнга" і ракету М1 замість потрібної ракети...", - дивується Венедиктов.

Він також обурився наміром концерну "Алмаз-Антей" зажадати з Євросоюзу 10 млн руб. за проведений експеримент.

".. Мене, звичайно, при всій повазі ось ця історія з експериментом вбила. Просто вбила. Ну, так не буває! Ну, це просто... А і ще " Алмаз-Антей "зажадав від Євросоюзу 10 млн рублів. Питання : А їм замовляли цю експертизу?... Я теж чогось проведу і теж 10 млн мені згодиться. Або їм замовляли? ", - задався питанням журналіст.

Він також упевнений, що, незважаючи ні на які зусилля, російському концерну не вдасться домогтися зняття санкцій.

Раніше, російський виробник ЗРК "Бук" - ВАТ "Концерн ППО "Алмаз-Антей" заявив, що використовував літак Іл-86 для моделювання атаки на малайзійський "Боїнг" над Донецьком, який нібито підтверджує, що пуск ракети був здійснений з підконтрольної Україні території .

У Росії також заявили, що міжнародна комісія з "Боїнгу" спотворила результати їх розслідування. Нібито дані концерну "Алмаз-Антей" були використані недобросовісно.

Крім того, концерн "Алмаз-Антей" вимагатиме від ЄС компенсацію у 10 млн рублів за експеримент по "Боїнгу".

новини партнерів

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати