//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нас тримають за лохів. Головред "Еха Москвы" прокоментував експеримент "Алмаз-Антея"

Головний редактор "Еха Москвы" Олексій Венедиктов назвав абсурдом експеримент російського концерну "Алмаз-Антей" по краху Boeing 777 на Донбасі

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Апостроф".

"Що стосується доповіді (або звіту) "Алмаз-Антея", для мене це якийсь сюр. ... Звичайно, фахівець добре знає, де ховати правду. Де ховає розумна людина лист? У лісі. Впав лист - він ховає в лісі. Значить, відмінна логіка для нас: "Ви знаєте, ми провели експеримент, - каже "Алмаз-Антей". -... Правда, ми взяли не той літак і не ту ракету, але ми провели експеримент".

"Почекайте, але я знаю, що таке, вибачте мене, судові експерименти...Що значить, ви взяли не ту мету і не ту зброю", - заявив Венедиктов у програмі "Персонально Ваш" на "Ехо Москви".

Він висловив здивування, як можна проводити експеримент, взявши інший літак, іншу ракету і за умови, що літак підривали, коли він стояв.

"І друге. Вибачте, літак летів і ракета летіла (там, збоку або вперед, не важливо). Але у вас літак стояв, і ви його підривали. Це якийсь експеримент? Це ви чого експериментували? Слухайте, не тримайте нас за лохів, розумієте... Якщо б ви мені сказали "комп'ютер і так далі", я б повірив: комп'ютер змоделював. Але ось це: взяти Іл замість "Боїнга" і ракету М1 замість потрібної ракети...", - дивується Венедиктов.

Він також обурився наміром концерну "Алмаз-Антей" зажадати з Євросоюзу 10 млн руб. за проведений експеримент.

".. Мене, звичайно, при всій повазі ось ця історія з експериментом вбила. Просто вбила. Ну, так не буває! Ну, це просто... А і ще " Алмаз-Антей "зажадав від Євросоюзу 10 млн рублів. Питання : А їм замовляли цю експертизу?... Я теж чогось проведу і теж 10 млн мені згодиться. Або їм замовляли? ", - задався питанням журналіст.

Він також упевнений, що, незважаючи ні на які зусилля, російському концерну не вдасться домогтися зняття санкцій.

Раніше, російський виробник ЗРК "Бук" - ВАТ "Концерн ППО "Алмаз-Антей" заявив, що використовував літак Іл-86 для моделювання атаки на малайзійський "Боїнг" над Донецьком, який нібито підтверджує, що пуск ракети був здійснений з підконтрольної Україні території .

У Росії також заявили, що міжнародна комісія з "Боїнгу" спотворила результати їх розслідування. Нібито дані концерну "Алмаз-Антей" були використані недобросовісно.

Крім того, концерн "Алмаз-Антей" вимагатиме від ЄС компенсацію у 10 млн рублів за експеримент по "Боїнгу".

новини партнерів

‡агрузка...

17 липня, 2019 середа

17 липня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати