live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Укргазбанк" та IFC підписали угоду про співпрацю у сфері "зеленого" фінансування

Відтепер українські компанії отримають більше доступу до грошового ресурсу і зможуть більш активно впроваджувати енергозберігаючі технології

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Як зазначив голова регіонального представництва IFCв Україні Руфат Алімарданов, що разом з державним банком та урядом України, вони ще активніше будуть працювати у напрямку розширення доступу фінансування для компаній, котрі хочуть розвивати "зелену економіку" України.

Також, зазначив, що енергоефективність -  це не просто данина моді, а це зниження споживання газу, енергобезпека і енергонезалежність країни.

Проект реалізується у партнерстві з Федеральним міністерством фінансів Австрійської Республіки та Міністерством економіки Нідерландів. Домовленість також допоможе "Укргазбанку" збільшити обсяги кредитування для малого та середнього бізнесу і корпоративних клієнтів в енергоефективності, відновлюваних джерелах енергії, "зеленому" транспорті, переробці відходів та ефективному використанні водних ресурсів.

Очікується, що проект допоможе підприємствам заощаджувати енергію, скоротити викиди парникових газів і просто дозволить бізнесу заробляти.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

21 вересня, 2019 субота

20 вересня, 2019 п'ятниця

21 вересня, 2019 субота

20 вересня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати