live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Нігерії помер проповідник, у якого було 130 дружин і 203 дітей

У Нігерії помер 93-річний колишній ісламський проповідник, відомий як баба (батько) Масаба, у якого було 130 дружин

Про це повідомляє ВВС.

Мохаммед Белло Абубакар помер в своєму будинку в суботу від захворювання, яке не називається. На його похорон у неділю зібрався величезний натовп людей.

У 2008 році, коли Абубакар став медійної особистістю, у нього було 86 дружин, а на момент смерті - вже 130. За даними газети, деякі його дружини вагітні. ЗМІ пишуть, що у проповідника залишилися 203 дитини.

У 2008 році, у Мохаммеда Абубакара було 170 дітей.

Кілька дружин проповідника 9 років тому розповідали, що познайомилися з Мохаммедом Абубакаром, коли прийшли до нього з надією отримати зцілення від хвороб. За їхніми словами, завдяки допомозі Абубакара вони дійсно позбулися своїх недуг.

"Я їх не шукаю, вони самі приходять до мене. Я сприймаю це як веління Аллаха і просто одружуюся з ними", - розповідав проповідник.

Багато з його дружин набагато молодші за його дітей.

Більшість мусульманських богословів сходяться на думці, що Коран дозволяє мусульманину мати не більше 4 дружин, за умови, що він зможе їх забезпечувати і приділяти їм рівну увагу. Однак Абубакар посилався на те, що Коран не передбачає покарання для людини, у якої більше 4 дружин.

новини партнерів

28 січня, 2020 вівторок

28 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати