live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Тернопільщині з'явиться культурний центр імені наймолодшого героя Небесної Сотні

В рідному селі наймолодшого героя Небесної сотні Назара Войтовича активісти та волонтери створюють Мистецьку резиденцію його імені

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Проект вшанування героя хочуть реалізувати в його рідному селі Травневе на Тернопільщині.

Планується, що резиденція стане культурним і освітнім центром для молоді з України і всього світу. Тут проходитимуть творчі курси, воркшопи із впровадження креативних індустрій та екологічно спрямованих практик, мистецькі акції.  

Перша програма Мистецької Резиденції розпочнеться 2 червня 2017 року, в день народження Назара. Вперше пройде міжнародний конкурс на участь в програмі мистецьких резиденцій для молодих митців та дизайнерів (саме таку спеціальність здобував юнак у Тернопільському Кооперативному Коледжі). Партнером освітньої програми стане Британська Рада в Україні. У програмі також візьме участь американський скульптор Ліланд Беті, кожного дня він проводитиме спік-клуби з гостями Резиденції і місцевою молоддю. 

Менеджер проекту Людмила Нечай розповідає: "Травневе  --   це красиве мініатюрне село поряд зі Збаражем. Тут є громада, що має інтерес до мистецьких акцій, є митці, що готові працювати з громадою і навіть бізнес, що віддав будинок у користування для проекту. І головний аргумент – це рідне село юного митця, наймолодшого Героя Небесної Сотні. Тут буде і освітня платформа, і мистецькі діалоги, і дискусії, і  майстер-класи та презентації

Попереду багато важкої роботи, але вона дуже надихає, адже ми створюємо платформу для взаємодії, розвитку та самореалізації молоді. Ми вкладемо нові сенси як у життя родин Героїв, що втратили найцінніше, так і сільської громади.    

У найближчому майбутньому ми зможемо пропонувати залишатися митцям у будинку резиденції, на сьогодні проходить його перебудова. Це відбувається силами родини Назара. Відгукнулись і місцеві бізнесмени. Ми пропонуємо партнерство усім зацікавленим у просуванні гідної справи, що здатна змінювати наше середовище, підтримувати родини Небесної сотні". 

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати