live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Маленька перемога над корупцією: МОЗ успішно заощадив гроші для України, - The Economist

4-річна програма переходу на закупівлю ліків від міжнародних установ українського Міністерства охорони здоров'я показала значні результати

Про це йдеться у статті видання The Economist

У статті зазначається, що зараз держава веде дві війни, одна з них відбувається з Росією на Донбасі, а інші боротьба стосується "одного з найгірших випадків корупції у пострадянській державі".

У 2016 році МОЗ почало здійснювати 4-річну програму переходу на закупівлю ліків від міжнародних установ. При цьому у минулому бюрократи співпрацювали з постачальниками, щоб підвищувати ціни, а для України це був вкрай важкий тягар. 

В результаті МОЗ уклало контракт з британським агентством з питань розвитку Crown Agents та двома органами ООН на закупівлю ліків від свого імені. Програма показала результати у грудні 2016 року, коли з'ясувалося, що країна заощадила на закупівлях 38%, у порівнянні з 2015 роком. Якщо раніше два або три постачальники домінували над поставками, то Crown Agents привели до країни майже 30 постачальників. 

Тим часом організації ООН заощадили $4 млн з $39 млн, призначених для покупки ліків від ВІЛ, туберкульозу та інших інфекційних захворювань.

 

 

новини партнерів

10 грудня, 2018 понеділок

10 грудня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати