live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вчені з'ясували, що люди можуть жити довше 115 років

Вчені з канадського університету Макгілла виявили, що середня тривалість життя людини може становити понад 115 років

Про це повідомляє EurekAlert!.

Біологи Брайан Хьюз і Зігфрід Хекімі проаналізували тривалість життя довгожителів зі США, Великобританії, Франції та Японії за кожен рік, починаючи з 1968. Хекімі і Хьюз не виявили жодних доказів існування межі довголіття, і якщо такий максимум існує, він ще не досягнутий або не ідентифікований.

За висновками вчених, середня максимальна тривалість життя людини, тобто максимальна тривалість життя, усереднена по всіх довгожителів Землі, щонайменше 115 років. Дані дослідників з коледжу медицини імені Альберта Ейнштейна в Нью-Йорку, які вважали, що продовжити середній термін життя людини до 115 років неможливо, було спростовано.

"Ми просто не знаємо, чи існує цей граничний вік. Але ми можемо показати, що максимальні та середні тривалості життя можуть продовжувати рости далеко в доступному для огляду майбутньому", - наголосив Зігфрід Хекімі.

Найстарішою людиною з тих, хто колись жив на Землі, офіційно вважається Жанна Кальман, яка пішла з життя в серпні 1997 року у віці 122 років 5 місяців і 14 днів.

новини партнерів

17 листопада, 2017 п'ятниця

17 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати