live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна продала Південній Кореї програмне забезпечення для двигуна. Не КНДР


фото: DW
Україна розробляє проект ракети-носія та програмне забезпечення ракетного двигуна для Республіки Корея, а не для КНДР

Про це можна дізнатися з бази даних міжнародного порталу експортно-імпортних операцій ImportGenius.

Згідно інформації, що розміщена на цьому сайті, у червні 2017 року Україна продала Південній Кореї програмне забезпечення для розрахунку теплопередачі в камері згорання рідинного двигуна ракети-носія космічного призначення. А у листопаді 2016 року -  українці продали корейцям ескізний проект верхньої ступені "ракети носія".

Відповідні контракт південнокорейська компанія Hanwha Corporation уклала з українським зовнішньоторговим ДП "Спецтехноекспорт". Остання входить у структуру концерну "Укробронпром".

null

null

  • Перед цим у New York Times з'явилася публікація про те, що двигуни для міжконтинентальних ракет Північної Кореї були виготовлені в Україні, а КНДР придбала їх на чорному ринку.
  • Цю інформацію спростував секретар РНБО України Олександр Турчинов.
  • Як зазначає заступник міністра інформполітики Дмитро Золотухін, стаття у New York Times побудована на точці зору однієї людини, яка працює у недержавній організації. Йдеться про Майкла Еллмана, який у 1995-2001 роках очолював програму скорочення російської ракетної загрози, яка мала на меті демонтаж застарілих ракет. Він тоді працював у Москві.

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати