live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Незалежні члени наглядової ради "Нафтогазу" готуються подати у відставку, – джерело


фото: zn.ua
Незалежні члени наглядової ради НАК "Нафтогаз України" готуються подати у відставку, повідомляє джерело в уряді
За словами поінформованого джерела Еспресо.TV в Кабміні, існує чотири підстави такого рішення членів наглядової ради НАК "Нафтогаз України".
 
Найперше це уникнення відповідальності за бездіяльність в частині виведення ПАТ "Укрнафта" з кризи, а також суттєве відставання в частині реформування компанії.
 
"Вже цілий рік триває безрезультатний діалог Уряду з наглядовою радою Нафтогазу в частині вирішення виробничих проблем Укрнафти: видобуток падає, а стратегії виходу з кризи не запропонована", - наголошує співбесідник з Уряду.
 
По-друге, вже другий рік поспіль наглядова рада НАК "Нафтогаз України" не може впровадити внутрішню систему аудиту та контролю, яка б мала міжнародний сертифікат відповідності.
 
По-третє, останніх півроку відсутній конструктивний діалог наглядової ради з акціонером НАК "Нафтогаз України" - урядом України, що вилилось в систематичне невиконання доручень Кабінету міністрів.
 
Також однією з ймовірних причин може бути небажання виконувати вимоги законодавства з питань боротьби з корупцією, в частині здійснення декларування майнового стану та вимоги щодо передачі в управління іншим особам пакетів акцій підприємств (за їх наявності), які належать членам наглядової ради.

новини партнерів

20 березня, 2018 вівторок

19 березня, 2018 понеділок

20 березня, 2018 вівторок

19 березня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати