live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нацрада перевірить "Інтер" через шоу з "допитом" 12-річної породіллі

Нацрада України з телерадіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу "Інтер" через програми, в яких були розкриті конфіденційні дані 12-річної матері зі Львівщини

Про це повідомляє прес-служба Нацради.

В інформації зазначається, що Лутковська звернулася з проханням до Нацради вжити передбачених законодавством заходів до телеканалу "Інтер" у зв'язку з показом 9 і 13 жовтня випуску передачі "Стосується кожного", учасницею яких стала 12-річна мама із Львівської області.

"В ефірі фактично відбувався допит дівчинки, під час якого ведучий намагався з’ясувати в неї, хто є батьком немовляти та що і як із нею відбувалося в інтимних стосунках із тією особою. Така ситуація не могла не завдати повторної травми дитині. Це є прямим порушенням журналістських стандартів та основоположних норм, прописаних у Конвенції ООН про права дитини і Європейській конвенції про права людини", - йдеться у повідомленні. 

  • 18 жовтня стало відомо, що Уповноважена Ради з прав людини може подати позов проти "Інтера" через ток-шоу з 12-річною породіллею, на якому нібито були порушені права неповнолітньої.

новини партнерів

22 червня, 2018 п'ятниця

22 червня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати