live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нацрада перевірить "Інтер" через шоу з "допитом" 12-річної породіллі

Нацрада України з телерадіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу "Інтер" через програми, в яких були розкриті конфіденційні дані 12-річної матері зі Львівщини

Про це повідомляє прес-служба Нацради.

В інформації зазначається, що Лутковська звернулася з проханням до Нацради вжити передбачених законодавством заходів до телеканалу "Інтер" у зв'язку з показом 9 і 13 жовтня випуску передачі "Стосується кожного", учасницею яких стала 12-річна мама із Львівської області.

"В ефірі фактично відбувався допит дівчинки, під час якого ведучий намагався з’ясувати в неї, хто є батьком немовляти та що і як із нею відбувалося в інтимних стосунках із тією особою. Така ситуація не могла не завдати повторної травми дитині. Це є прямим порушенням журналістських стандартів та основоположних норм, прописаних у Конвенції ООН про права дитини і Європейській конвенції про права людини", - йдеться у повідомленні. 

  • 18 жовтня стало відомо, що Уповноважена Ради з прав людини може подати позов проти "Інтера" через ток-шоу з 12-річною породіллею, на якому нібито були порушені права неповнолітньої.

новини партнерів

25 вересня, 2018 вівторок

24 вересня, 2018 понеділок

25 вересня, 2018 вівторок

24 вересня, 2018 понеділок

23 вересня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати