//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Києві відбувся перший Форум взаємодії з питань реінтеграції захисників України в мирне суспільство

На відкритті Форуму його ініціатор – Центр практичної допомоги захисникам України AXIOS – оголосив про відкриття партнерських центрів з працевлаштування ветеранів в регіонах України

За оцінкою експертів, такі проекти мають надзвичайну вагу, бо не лише допомагають колишнім воїнам віднайти себе після повернення з фронту, а й знижують ймовірність соціальної напруги в майбутньому.

Вже рік Центр практичної допомоги захисникам України AXIOS працює з ветеранами російсько-української війни та їхніми родинами. Задача Центру – через працевлаштування досягнути повної ресоціалізації колишніх воїнів. Команда AXIOS, до якої входять понад 20 спеціалістів психологів, профорієнтологів, HRів, юристів – впевнена: робота рятує.

"За рік роботи Центру AXIOS до нас звернулося близько 900 ветеранів, членів їхніх родин та волонтерів. Понад 250 осіб були працевлаштовані, ще 200 – навчаються. Ветерани, які хочуть розвивати власну справу, мали змогу отримати консультації спеціалістів у рамках проекту «Бізнес-інкубатор». А ті, хто бачить своє майбутнє в інформаційних технологіях, стали учасниками проекту «Знайди себе в ІТ» та отримують відповідну освіту. Ми переконані, що лише з правильними підходами процес реінтеграції ветеранів у соціум стане справжньою  стратегією win-win. А це дасть можливість досягнути успіху не лише ветеранам, але й суспільству загалом", розповідає Олег Магалецький, керівник Центру практичної допомоги захисникам України AXIOS.

Історія Центру – це невеликий, хоч і дуже значимий для України, крок у подоланні проблеми реінтеграції воїнів у мирне життя. Для того, щоб таких кроків ставало більше, з нагоди першої річниці своєї діяльності AXIOS ініціював проведення Форуму взаємодії з питань реінтеграції захисників України в мирне суспільство, об’єднавши для діалогу представників держави, церкви, бізнесу, громадськості та самих демобілізованих захисників України. 

 У заході, що відбувся 15 листопада в Києві,  взяли участь близько 150 осіб. Серед гостей – Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, муфтій Духовного управління мусульман України Шейх Саїд Ісмагілов, генерал-майор, Начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України Олег Грунтковський; керівник Офісу уповноваженого президента з питань реабілітації учасників антитерористичної операції Наталя Зарецька; легендарний волонтер, народний депутат України, капітан Збройних Сил України Тетяна Ричкова.  

"Ми живемо в складний час, коли фактично йде війна Росії з Україною. І перед усім українським народом стоїть найважливіше завдання – зберегти українську державу. Кращі сини та дочки України віддають життя за нашу свободу. І ми повинні цінувати їх та їхні подвиги. Заради цього й створений Центр AXIOS – для реабілітації та допомоги нашим захисникам. Ми дуже раді, що Центр працює успішно і є взірцем для інших українських міст робити те саме. Я радий, що Центр AXIOS знайшов своє місце в Михайлівському монастирі, який свого часу прихистив молодь, котру розганяли з Майдану. Нехай Господь допомагає вам і надалі успішно виконувати взяті на себе обов’язки", сказав у своїй вітальній промові Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Центр практичної допомоги захисникам України AXIOS – недержавна організація і функціонує завдяки всебічній, в тому числі фінансовій, підтримці українського мецената Андрія Мацоли. Проте з першого дня своєї роботи Центр плідно співпрацює з органами державної влади та силових відомств. 

Перший Форум взаємодії з питань реінтеграції захисників України в мирне суспільство ознаменувався підписанням меморандуму про відкриття партнерських центрів з працевлаштування ветеранів в регіонах України, що працюватимуть за франшизою (надається безкоштовно) Центру AXIOS. Першими меморандум підписали представники Дніпра, Вінниці та Краматорська. 

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

22 березня, 2019 п'ятниця

22 березня, 2019 п'ятниця

21 березня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати