live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Siemens каже, що їх обманули при підписанні контракту на постачання “кримських турбін”

Представник компанії запевнив, що підписання контракту могло відбутись під впливом обману чи помилки

Така заява прозвучала на арбітражному суді в Москві, повідомляє РИА Новости.

За словами представника компанії, контракт зобов'язував покупця не розміщувати турбіни в Криму та встановлював кінцевим місцем поставки обладнання Таманський півострів.

"Були спрямовані зусилля на те, щоб не допустити порушення концерном Siemens санкцій ЄС і звільнити від можливої ​​відповідальності", - сказав представник концерну.

Представник Siemens, як і на попередніх слуханнях, заявив, що укладення контракту відбулося під впливом обману з боку російської компанії "Технопромекспорт", що купила турбіни, або під впливом помилки.

Цього року виявили схему, за якою росіяни розміщували турбіни на окупованому півострові. У 2015 році компанія Siemens продала 4 турбіни "Технопромекспорту". У контракті було прописане кінцеве місце перебування турбін - Таманський півострів (Краснодарський край). Далі турбіни перепродавали до Криму, ніби після "модернізації", що змінювала би походження турбін з європейських на російські. Які саме частини турбіни було видозмінено, владні установи Росії не розказали.

Siemens вже намагався арештувати власні турбіни, але Арбітражний суд Моксви декілька разів відхиляв вимоги компанії. Російська сторона стверджує, що вони були придбані на вторинному ринку.

Більше того, "Технопромекспорт" подав зустрічний позов на Siemens, де висуває претензії щодо загрозу сувернітету Росії.

новини партнерів

15 листопада, 2019 п'ятниця

15 листопада, 2019 п'ятниця

14 листопада, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати