live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українцям відключать Google Диск? Чому ЗМІ сколихнуло фейкове повідомлення, та що буде з "хмарою"

Сервіс Google Drive припинить своє існування в старому форматі, однак на заміну прийде нова версія диску із розширеними функціями

Про це повідомляє офіційний блог Google.

Сьогодні деякі українські ЗМІ написали, що українцям нібито відключать доступ до Google Drive. Насправді це жодним чином не відповідає дійсності.

Ця інформація стосується релізу Google від вересня 2017 року. Там мова йшла про заміну Google Drive на оновлену програму, яка буде працювати одразу замість двох додатків: Google Drive і Google Photos Uploader.

"Google Диск для Mac/ПК офіційно застарів. Він не підтримуватиметься починаючи з 11 грудня 2017 року, і він повністю відключиться 12 березня 2018 року. Ми рекомендуємо використовувати Stream Drive File. Як альтернатива або на додаток до установки Drive File Stream ви можете перейти на нову версію Диска для Mac/ПК під назвою "Створення резервних копій та синхронізація" (Backup and Sync), – йдеться в повідомленні.

В чому різниця цих двох програм?

1. Для приватних користувачів буде доступний Backup and Sync - по суті, це оновлена версія Диска, але з додатковими можливостями;

2. Drive File Stream обіцяють як більш комплексне і зручне "хмарне" рішення. Але повноцінне його використання можливе буде лише при платній підписці.

Отже, швидке закриття десктопної програми Google Drive багатьма було невірно інтерпретовано як закриття доступу. Дійсно, з 12 березня 2018 року програма Google Drive буде відключена, але жоден користувач не втратить доступу до своїх файлів у хмарному сховищі.

Читайте також: Купи собі нишпорку. Як гаджети стали занадто розумними

новини партнерів

18 грудня, 2018 вівторок

18 грудня, 2018 вівторок

17 грудня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати