live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ПриватБанк закриє частину своїх відділень, бо малоефективні

У 2018 році націоналізований ПриватБанк планує скоротити мережу відділень з 2213 до 2061

Про це повідомляє прес-служба банку.

Зазначається, що таким чином у ПриватБанку вирішили оптимізувати кількість малоефективних міні-відділень банку з невеликою кількістю персоналу. 

Також у програмі розвитку мережі обслуговування банку заплановано відкриття протягом року 49 нових універсальних відділень.

Окрім того, 73 відділення ПриватБанку "переїдуть" у більш зручне для клієнтів місце розташування та зможуть надавати повний комплекс банківських послуг фізичним і юридичним особам.

Оновлена ​​мережа відділень ПриватБанку до кінця 2018 року буде налічувати 2061 філію та відділення.

Також банк планує протягом року збільшити мережу банкоматів на 3% - до 7 795, а мережа торгових POS-терміналів виросте на 13% - до 170 тис.

"Ми прагнемо, щоб до кінця року понад 80% наших відділень стали повнофункціональними, могли обслуговувати як фізичних осіб, так і малий бізнес і корпоративних клієнтів. Під час оптимізації кількості філіальної мережі ми будемо виходити з формули ефективності й прибутковості в рамках стратегії банку на обслуговування фіз. осіб і малого бізнесу", - наголосила в. о. глави банку Галина Пахачук.

  • Нагадаємо, наразі триває розпродаж майна націоналізованого ПриватБанку.
  • 4 вересня Печерський райсуд заарештував приміщення заводу з виробництва напоїв "Біола", земельні ділянки в Одеській області, нерухомість в Одесі, Києві, Дніпрі, літак Boeing 767 та наклав арешт на будівлю телеканалу "1+1".
  • 29 вересня стало відомо, що Печерський районний суд Києва заарештував близько 1,25 тис. вагонів різних типів, а також понад 30 тепловозів і 15 електровозів, які належать пов'язаним з екс-власниками ПриватБанку.
  • Раніше заступник міністра фінансів Оксана Маркарова повідомляла, що Україна в особі Мінфіну має намір за 5 років вийти з капіталу ПриватБанку.
  • Як заявив голова наглядової ради Приватбанку Енгін Акчакоча, виконання п'ятирічної стратегії розвитку ПриватБанку завершиться його приватизацією в 2021 році.

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

14 серпня, 2020 п'ятниця

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати