live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Roshen судиться з великим кондитерським холдингом Росії через цукерки "рачки"

Корпорація Roshen не змогла зареєструвати торгову марку і права інтелектуальної власності на цукерки Crabs (Рачки) перед опонентом - російської кондитерською фабрикою "Красный Октябрь", що входить до складу одного з найбільших у Росії кондитерських холдингів "Объединенные кондитеры"

Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на рішенну Генерального суду ЄС від 7 лютого.

"Красный Октябрь" раніше також не зміг довести, що її продукт - цукерки під ТМ "Ракові шийки" зовні схожі на Crabs виробництва Roshen. Генеральний суд ЄС окремим рішенням спростував схожість етикеток двох видів цукерок.

Згідно з матеріалами справи, ще у 2013 році Roshen подала заявки в Управління інтелектуальної власності ЄС (EUIPO) на реєстрацію товарного знака у червоному, жовтому і білому кольорі для бренду Crabs.

Через рік "Красный Октябрь" подав заперечення проти реєстрації українських цукерок. Російські кондитери стверджували, що своєю заявою корпорація Roshen порушить інтелектуальні права в частині зареєстрованого раніше бренду цукерок "Ракові шийки", етикетка яких виконана у червоному, білому і чорному кольорах.

До того ж, на думку російської сторони, візуальне зображення краба на українських цукерках легко можна було сплутати з раком, зображеним на етикетці карамельок російського виробництва.

У 2015 році заяву російських кондитерів відхилили, аргументувавши рішення тим, що дизайн упаковки цукерок українського виробництва не порушує права інтелектуальної власності по відношенню до російських кондитерів, адже "краби і раки - різні тварини", а кольори на етикетках відрізняються. Тому сплутати цукерки двох виробників досить складно.

У 2016 році Перший апеляційна рада EUIPO прийняв рішення не продовжувати розгляд.

В результаті багаторічної суперечки і Roshen, і "Красный Октябрь" не вдалося відстояти своє право на товарний знак. Тепер кожен з них повинен заплатити судові витрати.

новини партнерів

4 червня, 2020 четвер

4 червня, 2020 четвер

3 червня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати