live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Roshen судиться з великим кондитерським холдингом Росії через цукерки "рачки"

Корпорація Roshen не змогла зареєструвати торгову марку і права інтелектуальної власності на цукерки Crabs (Рачки) перед опонентом - російської кондитерською фабрикою "Красный Октябрь", що входить до складу одного з найбільших у Росії кондитерських холдингів "Объединенные кондитеры"

Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на рішенну Генерального суду ЄС від 7 лютого.

"Красный Октябрь" раніше також не зміг довести, що її продукт - цукерки під ТМ "Ракові шийки" зовні схожі на Crabs виробництва Roshen. Генеральний суд ЄС окремим рішенням спростував схожість етикеток двох видів цукерок.

Згідно з матеріалами справи, ще у 2013 році Roshen подала заявки в Управління інтелектуальної власності ЄС (EUIPO) на реєстрацію товарного знака у червоному, жовтому і білому кольорі для бренду Crabs.

Через рік "Красный Октябрь" подав заперечення проти реєстрації українських цукерок. Російські кондитери стверджували, що своєю заявою корпорація Roshen порушить інтелектуальні права в частині зареєстрованого раніше бренду цукерок "Ракові шийки", етикетка яких виконана у червоному, білому і чорному кольорах.

До того ж, на думку російської сторони, візуальне зображення краба на українських цукерках легко можна було сплутати з раком, зображеним на етикетці карамельок російського виробництва.

У 2015 році заяву російських кондитерів відхилили, аргументувавши рішення тим, що дизайн упаковки цукерок українського виробництва не порушує права інтелектуальної власності по відношенню до російських кондитерів, адже "краби і раки - різні тварини", а кольори на етикетках відрізняються. Тому сплутати цукерки двох виробників досить складно.

У 2016 році Перший апеляційна рада EUIPO прийняв рішення не продовжувати розгляд.

В результаті багаторічної суперечки і Roshen, і "Красный Октябрь" не вдалося відстояти своє право на товарний знак. Тепер кожен з них повинен заплатити судові витрати.

новини партнерів

20 лютого, 2018 вівторок

19 лютого, 2018 понеділок

20 лютого, 2018 вівторок

19 лютого, 2018 понеділок

18 лютого, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати