live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Google випустить чатбот, який відповідатиме за вас в месенджерах

Система Reply буде пропонувати кілька варіантів відповідей на стандартні запитання, щоб ви не витрачали час на їх набір

Крім того, чатбот зможе автоматично відповідати: "Я за кермом", щоб не відволікати вас під час поїздок, і навіть розраховувати приблизний час у дорозі, орієнтуючись по геолокації телефону, пише Next Web.

Google працює над створенням чатбота, який буде відповідати на прості повідомлення в месенджерах замість вас. Лабораторія компанії Area 120 тестує нову систему під назвою Reply, яка поки сумісна тільки з Android, але в кінцевому підсумку буде працювати на Hangouts, Allo, WhatsApp, Facebook Messenger, Android Messages, Skype, Twitter і Slack.

Принцип простий: щоб не відволікати вас від роботи або водіння машини, на повідомлення на кшталт: "Привіт, як справи?" Чатбот буде автоматично пропонувати заздалегідь написані варіанти відповідей, на кшталт: "Добре, дякую, ти як?".

null

На повідомлення: "Ти вже в ресторані?" бот запропонує відповісти: "Скоро буду", "Так, я тут", "Вже давно" і так далі. Сенс в тому, щоб не витрачати час на набір повідомлень, що не несуть особливого смислового навантаження, а відповідати на них в один дотик.

Такими примітивними функціями Reply не обмежиться. Розробники хочуть створити режим "Не турбувати", який буде автоматично вмикатися, коли ви ведете машину. Ви не будете отримувати сповіщення про повідомлення, а бот буде сам відповідати вашим співрозмовникам: "Я за кермом, напиши пізніше".

При цьому, термінові повідомлення на кшталт: "Ти де? Ми тебе чекаємо вже півгодини" будуть відображатися, навіть якщо ваш телефон на "паузі".

Ще одна цікава функція - це "розумні відповіді". Додаток, орієнтуючись на геолокацію телефону і ваш улюблений вид транспорту, зможе пропонувати відповідь на питання: "Коли ти приїдеш додому?" з точністю до хвилини.

Також в Reply можна буде поставити режим "Відпустка", щоб він автоматично відповідав на якісь нескладні повідомлення по роботі, звіряючись з вашим календарем. Дата виходу нової програми поки не розголошується - вона ще на ранніх стадіях тестування.

Читайте також: Facebook, Pornhub, Google. Як компанії святкують День святого Валентина

Все по темі

новини партнерів

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

14 серпня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати