live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мережа оптик реалізує соціальний проект "Здоровий зір". Новини компанії

“Здоровий зір” - такий масштабний соціальний проект реалізовує національна мережа оптик разом з Українським медичним клубом та громадською організацією

Лікарі-офтальмологи у школах Києва, Львова та Харкова провели обстеження зору школярів та дали рекомендації батькам - як зберегти здоровий зір у дітей, передає Еспресо.TV.

Результати досліджень невтішні — аномалії виявили у кожної другої дитини.

"Шановні батьки, то що дитина не скаржиться - не означає, що у неї все добре. І те, що якщо ви сьогодні перевірили зір своїй дитині і він у нього хороший, це не факт що через рік він залишиться таким самим. Тобто за зором дітей потрібно стежити регулярно", - сказала головлікар національної мережі оптик "Люксоптика" Лариса Харченко.

Перевіряти зір офтальмологи радять мінімум раз на рік. Не лише дітям, а й дорослим. Бо коли вже виникнуть серйозні проблеми, хворобу очей лікувати стане складніше. А своєчасна корекція дозволяє покращити зір у більшості випадків аномалій, кажуть фахівці.

"Можливість оптики наскільки висока, що ми можемо відкоригувати зір. Тобто ми повинні думати зараз про якість життя ваших дітей", - сказав професор, доктор медичних наук Сергій Риков.

Проект планують продовжувати і надалі. Найближчим часом лікарі-офтальмологи перевірять зір у школярів Київської області.

 
Все по темі

новини партнерів

19 березня, 2018 понеділок

18 березня, 2018 неділя

19 березня, 2018 понеділок

18 березня, 2018 неділя

17 березня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати