live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Голова Генштабу Росії заявив, що його війська готуються до війни із застосуванням "робототехніки" й "космосу"

Начальник Генерального штабу Збройних сил Росії - перший заступник міністра оборони Валерій Герасимов у суботу, 24 березня 2018 року, розповів про те, до якої війни наразі готується його країна

Про це передає ТАСС.

"Першочерговому знищенню піддадуться об'єкти економіки та система державного управління супротивника. Крім традиційних сфер збройної боротьби буде активно задіяна інформаційна сфера та космос", - сказав Герасимов в суботу на конференції у Військовій академії російського Генштабу.

Також особливу роль відіграватиме протидію системам зв'язку, розвідки і навігації тих країн, з якими в майбутньому воюватиме Росія, вважає начальник Генерального штабу.

Він зазначив, що з урахуванням цих тенденцій йде будівництво і підготовка російських Збройних сил.

Читайте також: Приватне військо Вагнера. Історія підполковника з України, який очолив особисту армію Путіна

"Можливість виникнення військових конфліктів одночасно на різних стратегічних напрямках визначила створення міжвидових угруповань військ і сил у складі військових округів, які забезпечують ефективне ведення військових дій бойовим складом як мирного, так і воєнного часу", - сказав Герасимов.

За його словами, їх вдосконалення здійснюється шляхом збалансованого розвитку видів і родів військ Збройних сил, підвищення рівня оснащеності сучасним озброєнням і військовою технікою.

Валерій Герасимов також повідомив, що автоматизована розвідувально-ударна система, яка зараз створюється в Збройних силах РФ, дозволить вдвічі скоротити час і підвищити точність влучення в ціль.

"З метою забезпечення оперативності та безперервності вогневого впливу на супротивника створюються розвідувально-ударні та розвідувально-вогневі контури. Здійснюється інтеграція розвідувально-інформаційних та інформаційно-керуючих систем з системами озброєння видів і родів військ", - сказав Герасимов.

Читайте також: Ті, кого там немає. Як воюють і заробляють російські ПВК

Він окремо наголосив, що ставить своїм війська діяти в 2 рази швидше й точніше.

"Ведуться роботи по створенню міжвидової автоматизованої розвідувально-ударної системи. Їх результатом має стати скорочення в 2-2,5 рази часових параметрів циклу рішення вогневої завдання - від розвідки до ураження цілі. При цьому в 1,5-2 рази підвищиться точність ураження, розширяться можливості по наведенню високоточної зброї ", - підкреслив він.

Герасиморв запевнив, що удосконалення структури органів управління та інформаційні технології вже начебто дозволили в 1,5 рази скоротити час підготовки до бойового застосування високоточної зброї великої дальності, зазначив Герасимов.

"Удосконалення структури органів управління, створення спеціальних підрозділів інформаційного забезпечення, а також впровадження програмно-апаратних комплексів дозволили в 1,5 рази скоротити час підготовки до бойового застосування високоточної зброї великої дальності", - сказав начальник Генштабу Росії.

новини партнерів

‡агрузка...

15 жовтня, 2019 вівторок

15 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати