live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Тимошенко в Ізраїлі заявила проросійським пропагандистам, що у відсутності миру нібито винні самі українці

Перебуваючи в Ізраїлі, голова політпартії "Батьківщина" Юлія Тимошенко спілкувалася з російськомовним телеканалом ILand, що на замовлення з Москви знімав прокремлівський фільм про Євромайдан

Зустріч з репортерами Тимошенко мала вранці 21 березня 2018 року. Вона відповідала російською мовою, спілкуючись із журналісткою Аною Шулік. 

"Сьогодні я в Єрусалимі не з політичною метою. Я вважаю, що все починається з віри, з високої і справжньої духовності, з моральності. І тому сьогодні я приїхала з духовними цілями.

Я хочу помолитися, сповідатися... Я хочу визнати свої помилки, я хочу за них вибачитися перед Богом і перед людьми", - пояснила вона.

Разом з тим, вона зазначила, що Україна досі не має миру, бо не живе "за законами Творця по-справжньому".

Про російське військове вторгнення вона в цей момент говорити не стала.

"Я мрію про те, щоб можна було повернути моєму народові мир, справедливість, любов і єдність. Я вважаю, що якщо ми не будемо жити за законами Творця по-справжньому, то все це для українського народу буде дуже важко досягти", - додала політик.

На уточнююче запитання про ті, что за "помилки" вона має на увазі, Тимошенко відповіла:

"Кожна людина, кожен політик у своєму житті робить помилки ... У мене, як у політика, теж були помилки. Це в т.ч. і нерозуміння сили кохання і сили агресії. Не всі можна змінити в країні агресивним способом, способом навіть ось такий сильної критики. Я в своєму житті, особливо після тих випробувань, які я пройшла, хотіла б замінити агресію, протистояння, ось цю нескінченну боротьбу на любов, на гармонію, на баланс і на взаєморозуміння"

Вже після інтерв’ю, обговорюючи це інтерв'ю у студії, журналістка влаштувала провокацію і повідомила в ефірі, що Тимошенко начебто привітала Володимира Путіна із переобранням на пост президента Росії. Однак, директор київського Інституту стратегічних досліджень імені Голди Меїр Альберт Фельдман, котрий був на зв'язку зі студією, відкинув подібні чутки.

Зазначимо, що про Революції Гідності канал Iland зняв прокремлівський пропагандистський фільм "Площа розбитих надій".

Як пише Главком, цей фільм з’явився внаслідок цілеспрямованого замовлення, оплаченого грошима з Росії. Зокрема, на каналі Iland фільм було опубліковано 27 лютого, а сюжет про нього було показано на московському "Першому каналі" вже 28 лютого.

  • Нагадаємо, політексперт Тарас Чорновіл заявив, що Тимошенко не голосувала за притягнення Надії Савченко до кримінальної відповідальності, оскільки 21-22 березня мала в Ізраїлі зустріч з мільярдером Ігорем Коломойським. При цьому, підприємець начебто запросив лідера "Батьківщини" саме до Єрусалиму, а не до себе додому у Женеву, тому що там було влаштовано "мозковий штурм" за участю політтехнологів.
  • Після повернення з Ізраїлю Тимошенко вперше прокоментувала звинувачення й арешт Савченко. За її словами, та потребує лікування.

новини партнерів

17 грудня, 2018 понеділок

16 грудня, 2018 неділя

17 грудня, 2018 понеділок

16 грудня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати