live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

26 квітня у Харкові пройде "Другий фінансовий ярмарок". Подія

26 квітня у Харкові пройде "Другий фінансовий ярмарок" - унікальний майданчик, на якому підприємці можуть дізнатися про можливості кредитування малого та середнього бізнесу в країні

Про це йдеться у сюжеті Еспресо.TV.

Організовує захід другий рік поспіль Німецько-Український Фонд (НУФ), який вже більше 20-ти років надає українським банкам доступний грошовий ресурс для фінансування вітчизняних підприємств.  

"Це такий собі прообраз банку розвитку або агенції розвитку, яка надає фінансовий ресурс через банки-партнери для підтримки інвестиційних проектів малих та середніх підприємств. Аналогічний механізм працює і в Європі. Майже в кожній країні Європи є банки розвитку, які через банки надають доступне фінансування, кредитні гарантії, гранти, консультаційну підтримку субєктам малого та середнього підприємництва", - розповів в. о. керівника НУФ Валерій Майборода.

Для банків співпраця з Фондом - це можливість залучити додаткові кошти, а для підприємців – отримати дешевий кредит для розвитку свого бізнесу. За двадцять років діяльності Німецько-Український фонд профінансував 162 тисячі українських підприємств, а обсяг фінансової підтримки перевищив за 750 мільйонів євро.

"У рамках нашої останньої програми спрямованої на підтримку інвестиційних проектів МСП ресурс для кінцевого позичальника становить 14, 8% в гривнях на пять років. Тобто НУФ надає довгостроковий, дешевий ресурс в національний валюті, який зараз має високий попит, як серед підприємців, так і серед наших банків-партнерів", - наголосив Майборода.

Долучитися до програм Фонду прагнуть не тільки банки, а й органи місцевої влади. Приміром у столиці, ті підприємці, які отримали позику в банку-партнері Німецько-Українського Фонду можуть розраховувати на додаткову знижку процентної ставки

"Департамент фактично компенсує 50% безпосередньо підприємцям за рахунок бюджету міста Києва. Як результат кредитна підтримка 7,5%", - пояснив директор Департаменту управління промисловості та розвитку підприємства Андрій Мельничук.

Низька процентна ставка стала можливою завдяки  запровадження механізму звільнення банків-партнерів від валютного ризику, який в повному обсязі взяв на себе Німецько-Український фонд.  Як за рахунок коштів Європейської Комісії, так і власних.

 

новини партнерів

‡агрузка...

16 жовтня, 2019 середа

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати