У комісії прокурорів розповіли, коли можуть схвалити звільнення Холодницького
Скарга генпрокурора Юрія Луценка на притягнення до дисциплінарної відповідальності керівника САП Назара Холодницького вже надійшла до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП)
Про це повідомляє видання "Укрінформ" з посиланням на слова представника КДКП.
"До комісії надійшла скарга генпрокурора на Холодницького. Наразі авторозподіл має визначити, хто із членів КДКП розглядатиме дану скаргу", - наголосив співрозмовник агентства.
Після того, як відповідного члена комісії оберуть, йому буде надано до місяця часу для ознайомлення зі скаргою та її перевірки. І вже після цього ця людина вирішить, чи відкривати провадження у справі Холодницького.
У випадку відкриття провадження для надання пояснень запрошується особа, на яку скаржаться, і починається перевірка, яка триває два місяці, але термін її може бути продовжений до трьох місяців. Це означає, що рішення у цій справі може бути ухвалене влітку.
- Нагадаємо, 20 березня у робочому кабінеті Холодницького виявили приховані засоби прослуховування. Згодом очільник САП підтвердив цю інформацію.
- Гепрокурор Юрій Луценко визнав прослуховування кабінету Холодницького і розповів, що ГПУ та НАБУ проводили слідчі дії щодо керівника САП.
- Йдеться "нібито" про зливання Труханову інформації про розслідування його справи. Й займався цим начебто особисто Холодницький.
- 30 березня Холодницький не прийшов на допит до Генпрокуратури.
- У ГПУ розповіли, що справу, в якій фігурує Холодницький, розслідують уже півроку.
- 30 березня Луценко звернувся до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів із проханням про звільнення Холодницького з посади.
- Голова НАБУ Артем Ситник назвав розслідування, через які відкрили справу проти Холодницького.
- Холодницький у свою чергу розповів, чому виникали проблеми між САП і НАБУ, а також вимагає оприлюднення всіх записів, що слугували підставою для подання на нього дисциплінарної скарги до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.
- Актуальне
- Важливе