live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україну заборонили ввозити дитячу книжку "Московський Кремль" та трилер "Симфонія темряви"

Держкомтелерадіо відмовило у ввезенні до України книжок "Московский Кремль" Олени Качер та "Симфонія темряви" Чингиза Абдуллаєва через пропаганду держави-агресора

Про це йдеться на сайті ДКТРУ

Повідомляється, що ТОВ "Якабу Трейд" відмовили у ввезенні з території Росії книжок "Московский Кремль" у кількості 10 тис екземплярів. Експертна рада Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції прийшла висновку, що її треба віднести до категорії заборонених до розповсюдження. 

Експерти зазначили, що у "Московському Кремлі", яка розрахована на дитячу аудиторію, є ознаки пропаганди держави-агресора та практики фальшування історії Київської Русі, невизнання Української держави.

"Симфонія темряви" думку Держкомтелерадіо, під виглядом світоглядних дискусій головних героїв пропагує антиукраїнську політику держави-агресора, спрямовану на ліквідацію незалежності України. Також у книжці виправдовується агресія Кремля проти національно-визвольних рухів у країнах Східної Європи та, зокрема, України. 

Планувалося, що "Симфонії темряви" мають ввести у кількості 2 тис екземплярів. 

  • Нагадаємо, у квітні до України не пустили 10 тис. книжок російської пропаганди "Как жили на Руси", спрямованої на дітей.
  • Державний комітет телебачення та радіомовлення запропонує Кабміну застосувати економічні санкції щодо юридичних осіб Російської Федерації, які систематично продукують і поширюють видання антиукраїнського змісту.

 

новини партнерів

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати