live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україну заборонили ввозити дитячу книжку "Московський Кремль" та трилер "Симфонія темряви"

Держкомтелерадіо відмовило у ввезенні до України книжок "Московский Кремль" Олени Качер та "Симфонія темряви" Чингиза Абдуллаєва через пропаганду держави-агресора

Про це йдеться на сайті ДКТРУ

Повідомляється, що ТОВ "Якабу Трейд" відмовили у ввезенні з території Росії книжок "Московский Кремль" у кількості 10 тис екземплярів. Експертна рада Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції прийшла висновку, що її треба віднести до категорії заборонених до розповсюдження. 

Експерти зазначили, що у "Московському Кремлі", яка розрахована на дитячу аудиторію, є ознаки пропаганди держави-агресора та практики фальшування історії Київської Русі, невизнання Української держави.

"Симфонія темряви" думку Держкомтелерадіо, під виглядом світоглядних дискусій головних героїв пропагує антиукраїнську політику держави-агресора, спрямовану на ліквідацію незалежності України. Також у книжці виправдовується агресія Кремля проти національно-визвольних рухів у країнах Східної Європи та, зокрема, України. 

Планувалося, що "Симфонії темряви" мають ввести у кількості 2 тис екземплярів. 

  • Нагадаємо, у квітні до України не пустили 10 тис. книжок російської пропаганди "Как жили на Руси", спрямованої на дітей.
  • Державний комітет телебачення та радіомовлення запропонує Кабміну застосувати економічні санкції щодо юридичних осіб Російської Федерації, які систематично продукують і поширюють видання антиукраїнського змісту.

 

новини партнерів

10 грудня, 2019 вівторок

10 грудня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати