live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Винні у фальсифікації "справи Мартиненка" понесуть кримінальну відповідальність - екс-депутат


фото: REUTERS
НАБУ і САП лише під тиском Миколи Мартиненка передали до суду справу, де фігурує екс-депутат. Але вона там розвалиться через відсутність як доказової бази, так і самого складу злочину

Так колишній народний депутат Микола Мартиненко прокоментував передачу до суду об'єднаної справи по "Енергоатому" та Східному ГЗК. Про це повідомила прес-служба екс-депутата.

"НАБУ та САП майже 2,5 року піарились на моєму імені. Ця справа від початку була політичною і почалась 2015 року після того, як я добровільно склав депутатський мандат. Вона була складовою боротьби проти тодішнього уряду, також НАБУ сподівалось пропіаритись на гучній темі. А потім до цього додався фактор особистої помсти з боку керівництва НАБУ та заанґажованих прокурорів САП", - сказав Микола Мартиненко.

За його словами, "НАБУ і САП в порушення закону тягнули час і не хотіли передавати до суду справу, де фігурує моє ім'я. Вони були неприємно здивовані, коли побачили матеріали мого захисту - дані незалежної експертизи та інші документи (в т.ч. із-за кордону), які спростовують розрекламовані звинувачення проти мене. Тому почали тягнути час та гарячково намагались щось зробити на свою користь. НАБУ почало тиснути на незалежного аудитора і проводити в нього виїмку документів, до справи "заднім числом" намагались долучити якісь папірці…", - вказав екс-депутат.

Він нагадав, що "вчора НАБУ у відчаї навіть заблокувало мене разом із адвокатами у своєму приміщенні. Нас незаконно утримували силою. НАБУ вимагало від мене підписати нашвидкоруч намальовані папірці, які не передбачені Кримінально-процесуальним кодексом".

"Я чекаю суду, де звинувачення будуть мною спростовані. А всі причетні до фальсифікацій рано чи пізно відповідатимуть за законом та нестимуть кримінальну відповідальність. Справа проти головного детектива НАБУ Калужинського – лише перший дзвіночок для пана Ситника та всіх інших, причетних до дискредитації мого імені", - заявив Мартиненко.

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати