live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Микола Княжицький отримав відзнаку за вагомий вклад у розвиток українського кіно

Генеральний директор фестивалю наголосив, що фестиваль цінує законодавчі ініціативи щодо захисту українського кіно

Голова комітету з питань культури та духовності Микола Княжицький отримав відзнаку міжнародного кінофестивалю "Молодість" "За вагомий вклад у розвиток українського кіно".

Почесну подяку Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість" вручив Андрій Халпахчі.

Генеральний директор фестивалю наголосив, що фестиваль цінує законодавчі ініціативи щодо захисту українського кіно, які були прийняті у Верховній Раді, та привітав Миколу Княжицького із ювілеєм.

null

"Я сподіваюся, що українське кіно обрало вірний шлях. Але ваша робота є досконалою, дуже вагомою  та безпосередньо сприяє розвитку вітчизняного кінематографу", - підкреслив Андрій Халпахчі.

Микола Княжицький подякував фестивалю за нагороду:

"Я просто роблю свою роботу. На мою думку, кожен з нас розуміє, що ті люди, які гинули тут на Майдані , ті люди, які вмирали і продовжують вмирати на фронті , ті люди, які зараз голодують в Росії - Олег Сенцов  та інші політв’язні - все це вони роблять, щоб ми не просто  плакали та страждали, а заради того, щоб наша країна жила нормальним життям, щоб знімалося кіно, щоб раділи люди . Тому я хочу подякувати кожному, хто чесно робить свою роботу".

null

новини партнерів

17 серпня, 2018 п'ятниця

16 серпня, 2018 четвер

17 серпня, 2018 п'ятниця

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати