//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна підготує претензію до Росії для відшкодування збитків за окупацію територій


фото: DW
Уряд має створити міжвідомчий координаційний орган, який візьметься за формування консолідованої претензії України до Росії для відшкодування завданих збитків за окупацію Криму і Донбасу

Про це на своїй сторінці у Facebook написав президент Петро Порошенко.

Він зазначив, що російська агресія не лише стає причиною смерті людей, але  й знищує інфраструктуру, руйнує підприємства та економічний потенціал Донбасу і Криму.

Через це влада має працювати над формуванням консолідованої претензії України до Росії для відшкодування завданих збитків.

"Звернувся до Кабінету Міністрів України з проханням вжити заходів для якнайшвидшого створення відповідного міжвідомчого координаційного органу. Цей орган передбачений так званим реінтеграційним законом, ухваленим за моєї ініціативи у січні. Цей закон також чітко підтверджує відданість України мирному врегулюванню та відображає мою ідеологію мирної реінтеграції окупованого регіону", - наголосив Порошенко. 

За його словами, він очікує від уряду детального плану щодо комплексного розвитку територій, прилеглих до окупованих.

Порошенко додав, що цю стратегію підтримали лідери ЄС під час Саміту Україна-ЄС, висловивши готовність взяти під патронаж відновлення населених пунктів Донбасу.

 

новини партнерів

‡агрузка...

25 квітня, 2019 четвер

25 квітня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати