live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"У мене немає і не може бути ностальгії за СРСР", - Лайма Вайкуле

Відома латвійська співачка Лайма Вайкуле під час гастролів до Одеси відповіла на запитання про Радянський Союз, "залізну завісу", а також про Крим та Євросоюз

За її словами, вона не шкодує про припинення існування СРСР, передає Думская.net.

"Ні і ні! У мене немає і не може бути ностальгії за СРСР! Я щаслива, що все це зруйнувалося. Хоча було важко. Може, це і вам належить пройти в Україні. У 90-х я побачила людину, у якої замість взуття були взимку газети. Перехід був дуже важким. Я в політиці нічого не розумію, але якщо ви вступите в Євросоюз ... Я знаю, що будь-який перехід дуже складний. Ми пройшли це. У Латвії десять років була злидні. Але сьогодні ми - щасливі", - зазначила вона.

Окрім того, за словами Вайкуле, творчим людям набагто краще без СРСР та радянської цензури.

"Яке щастя сьогодні для молодих виконавців! Узяв, зняв на телефон і виставив свою творчість в інтернет. Раніше навіть мріяти про це не можна було! Були художні ради. Я була невиїзною. Міністерство культури СРСР відправляло мене на міжнародний конкурс, а в цей же час інші інстанції говорили, що мені не можна їхати. Це був такий жах. Не знаєш, що одягнути. Не знаєш мови. Ти як щеня, викинуте у воду. Тому у молодих зараз таке щастя. Вони не розуміють, які вони щасливі. Для них всі двері відкриті. Люди світу!" - пояснила співачка.

Що стосується тимчасово окупованого росіянами українського Криму, то Вайкуле однозначно проти виступів на півострові, доки там не буде відновлено законну владу:

"Я чудово розумію, про що ви мене питаєте. Загалом, я є далекою від політики, але щодо Криму можу сказати однозначно - я туди не поїду, який би гонорар мені не пропонували".

 

новини партнерів

17 серпня, 2018 п'ятниця

16 серпня, 2018 четвер

17 серпня, 2018 п'ятниця

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати