live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

За ці 5 років було зроблено більше, ніж за 20 попередніх, - Портников

Всупереч твердженням російської пропаганди, починаючи з 2014 року, чинна українська влада має кілька важливих досягнень

Про це відомий український громадський діяч, публіцист та журналіст Віталій Портников розповів 15 вересня 2018 року в ефірі програми "Суботній політклуб" на телеканалі Еспресо.TV.

"2014-2018 рр. були найуспішнішими роками в історії українського державотворення. Це розбудова української армії, це початок фундаментальних українських реформ (освіта, медицина, багато інших речей). Це реальна боротьба з корупцією. Це українізація медіа-простору. Я таких прикладів можу навести чимало. За ці 5 років було зроблено більше, ніж за 20 попередніх, тому що саме після 2014 року - дякуючи не цим людям, не владі, дякуючи українському народу, дякуючи тим, хто загинув на Майдані і в АТО - Україна стала врешті-решт розвиватися як справжня держава, а не як російська колонія. І люди, які очолили Україну у 2014 році, мали честь вперше очолити незалежну державу, а не той напівколоніальний організм, який очолювали раніше їхні попередники", - пояснив журналіст.

Як зазначив Портников, нова постреволлюційна влада своє завдання виконала:

"Не вважаю, що на "5". Вважаю, що на "3". Але це теж величезна оцінка в умовах, в яких ми знаходимося: в умовах війни, в умовах постійної необхідності віддавати борги, які накопичили попередні правителі, в умовах, коли доводиться так чи інакше звертати увагу на настрої населення, яке ніяк не може зрозуміти, що отримувати можна рівно стільки ж, скільки ти заробиш, що час соціальної української держави, яка виплачувала своїм громадянам більше, ніж вони могли заробити, минув".

При цьому він наголосив, що пропонує голосувати 2019 року за тих, хто зможе продовжити політичний курс країни, розпочатий після перемоги Революції Гідності. 

"А кожному, хто готовий відійти від цієї лінії, - показати гарбуза, вигнати його з української політики, бо ця людина доведе Україну до катастрофи ...Я не боюся катастрофи. Я вважаю, що нації і держави народжуються в катастрофах. Якщо український народ захоче обрати катастрофу, хай він обере катастрофу, переконається, знову вийде на Майдан, знову почне повстання. Знову загинуть люди, знову буде війна і знову повернемося до державного експерименту. Але скажіть мені: скільки десятиріч треба втрачати, скільки життів треба втрачати, щоб у людей з'явилася клепка в головах?!", - додав Портников.

новини партнерів

24 жовтня, 2020 субота

24 жовтня, 2020 субота

23 жовтня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати