live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Роботодавець братиме участь у навчанні студентів: уряд підтримав дуальну форму освіти


фото: mon.gov.ua
Кабінет міністрів України 19 вересня схвалив концепцію підготовки фахівців з дуальної форми отримання освіти до 2023 року

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні ми бачимо, що 4 з 10 фірм в ключових галузях української економіки, говорять про те, що існує значний розрив між вміннями, якими володіють працівники, і тими, які потрібні фірмам", - заявила на засіданні міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Вона зазначила, що необхідно розвивати партнерські відносини з бізнесом при підготовці фахівців.

Імовірно, стосунки між студентами, вузами та бізнесом будуть регулюватися на підставі договору, у якому будуть прописані обов'язки сторін.

Метою реалізації концепції є визначення положень державної політики щодо підвищення якості професійної підготовки. Суть концепції полягає в тому, що роботодавець буде брати безпосередню участь в навчанні студентів. Зокрема, реалізація концепції буде проходити в три етапи.

Першим етапом буде розробка нормативно-правової бази з 2018 по 2019 рік. З 2019 по 2020 планується розробка типових моделей дуальної форми навчання. Третій етап передбачає створення кластерів дуального освіти з 2020 по 2023 рік.

Водночас, прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступив за більш швидке впровадження даної програми. Він доручив протягом місяця внести пропозиції, аби можна було запустити пілотні проекти по дуальній освіти у всеукраїнському масштабі.
 

новини партнерів

‡агрузка...

22 жовтня, 2019 вівторок

22 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати