live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кілька шкіл Миколаєва в аварійному стані, навчатися у них небезпечно

Держспоживслужба Миколаївської області повідомила, що частина середніх загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва практично перебуває в аварійному стані

Йдеться про школи №39, 24 і 52. Також цілу низку навчальних закладів не прийнято відомством і є підстави вважати, що перебування дітей в них небезпечно, що є прямим порушенням закону, повідомляє місцеве видання Свідок.info.

Зокрема, школа №24, в мікрорайоні Матвіївка, отримала оцінку як заклад, що "викликає особливу увагу", а також негативну експертизу.

"Там руйнується фундамент, дуже великі тріщини в опорних колонах. Окрім того, коли раніше робили ремонт даху, то неправильно були змонтовані водостоки. Там таке концептуально-архітектурне рішення, що біля одного крила є приямок, куди під час дощу потрапляє багато води, практично затоплюючи перший поверх", - повідомила представник Держспоживслужби.

Також було зазначено, що в експертному-технічному висновку школа визнана аварійною, але діти там продовжують навчатися. 

Що стосується школи № 39, то там ще не закінчено ремонт даху, а роботи проводяться безпосередньо під час знаходження великої кількості учнів в ній.

За словами керівника міського управління освіти Ганни Личко, школу №24 у 2017 році обстежували на предмет її технічного стану.

"Будівлю школи визначено як 3-ю категорії складності. Це не передбачає, що будівля аварійна. А найголовніший висновок: школа потребує термінового капітального ремонту. Зараз управлінням замовлено розробку проектно-кошторисної документації - вона вже розробляється", - зазначила Личко.

Але, для завершення розробки документації необхідні додаткові кошти.

Також Личко зазначила, якщо яка-небудь зі шкіл буде зрештою визнана аварійною, то навчальний процес там буде припинений.

Що стосується школи №39, то Личко підтвердила, що ведеться ремонт покрівлі та очікується прибуття необхідних матеріалів до Миколаєва. Експертиза на зазначену школу також замовлено. А в школі №52 обстеження не проводилося взагалі.

"Школа №52 увійшла в програму "Теплий Миколаїв", а Департаментом енергоефективності розробляється проектна документація", - повідомила вона.

У підсумку, прийнято рішення аби управління освіти дало відповідь Держспоживслужбі, які навчальні заклади пройшли експертизу і дати інформацію щодо запланованих заходів з ремонту та обстеження шкіл. Також, управлінню освіти рекомендували звернутися до голів фракцій і бюджетної комісіюї міськради для розгляду можливості фінансування усунення недоліків у зазначених школах.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

20 жовтня, 2019 неділя

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати