live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українці вітають одне одного з "Днем Соборності" в ефірі "Еспресо" та "Країна ФМ"

З 22 і до 31 січня стартував другий етап святкової акції "Соборна Україна", організованої телеканалом "Еспресо" та радіостанцією "Країна ФМ", в рамках якого відеопривітання з "Днем Соборності", що вже надійшли організаторам акції, активно транслюються в ефірі телеканалу та радіостанції
Протягом першого тижня акції надійшло багато відеопривітань від українців з різних куточків України. Активно до акції долучились члени української скаутської організації "Пласт", філії "Української академії лідерства", представники різних громадських організацій. На прохання учасників, терміни прийому відеопривітань продовжили  до 28 січня включно. Тож кожен українець може скористатися нагодою і привітати співвітчизників з "Днем Соборності"
 
Для участі в акції слід виконати низку умов:
- Вийти разом з друзями на центральну вулицю або площу Вашого міста або села і зняти відеопривітання з Днем соборності.  Відео можна зняти як на відеокамеру, так і на смартфон.
- Завантажити відеопривітання на файлообмінник і вислати посилання на електронну адресу mt@espreso.tv , зазначивши населений пункт та місце, в якому проводилась зйомка. Вітається, якщо Ви вкажете місце зйомки посиланням на гугл-карті.
- Ваше відеопривітання у святковому оформленні транслюватиметься в ефірі телеканалу "Еспресо", на хвилях радіостанції "Країна ФМ" та прикрасить святкову гугл-карту "Соборна Україна"
Кращі ролики візьмуть участь у створенні святкового фільму "Соборна Україна", який буде показано на "Еспресо"
Технічні вимоги до відеопривітань:
- тривалість не повинна перевищувати 15 секунд;
- привітання повинно починатися словами "Ми живемо у великій країні..."
- привітання повинно закінчуватися словами "З Днем Соборності, Україно!"
 
Ваші відеопривітання приймаються до 28 січня включно.
 
Ми живемо у великій країні!
Долучайтесь, друзі-українці!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Все по темі

новини партнерів

22 січня, 2020 середа

22 січня, 2020 середа

21 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати