//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Франція та Німеччина зібралися на свою першу спільну Асамблею


фото: "Укрінформ"
25 березня у Парижі почала свій перший саміт нова французько-німецька парламентська асамблея

Про це повідомляє Deutsche Welle.

До складу Асамблеї увійшли по 50 депутатів від обох країн. Зокрема, у спільному саміті взяли участь 50 депутатів Бундестагу та 50 законодавців з нижньої палати парламенту Франції. 

На саміті президент Бундестагу Вольфганг Шойбле та президент Національної Асамблеї Річард Ферран підписали акт про заснування нового формату співпраці.

Шойбле сказав, що він "підкреслює наше зобов'язання закріпити співробітництво в європейському контексті".

"Німеччина і Франція несуть особливу відповідальність за Європу", - сказав президент Бундестагу. Він також додав, що нова асамблея "не зашкодить та не скасує суверенітету будь-якої нації".

Ферран назвав засідання "історичним днем".

Асамблея збиратиметься двічі на рік. Вона ухвалюватиме спільні резолюції до Національної Асамблеї та Бундестагу, які не матимуть зобов'язувальної юридичної сили. 

Нагадаємо, що у січні Париж і Берлін оновили Елісейську угоду, тобто післявоєнний пакт про примирення 1963 року - підписавши новий договір в Аахені.

Метою Аахенського договору є посилення транскордонного співробітництва вздовж 450-кілометрового кордону країн, а також покращення координації між двома країнами, коли йдеться про вирішення таких міжнародних проблем, як зміна клімату та тероризм.

Договір зобов'язує Німеччину і Францію до більш тісних зовнішньополітичних і оборонних зв'язків, просування французько-німецьких міжміських проектів, а також узгодження транскордонних академічних звань.

новини партнерів

‡агрузка...

18 серпня, 2019 неділя

17 серпня, 2019 субота

18 серпня, 2019 неділя

17 серпня, 2019 субота

16 серпня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати