live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Конгресі США схвалили законопроект про захист від енергетичного тиску Росії


фото: rfe
Палата представників американського Конгресу ухвалила законопроект H. R. 1616, який має допомогти країнам Центральної та Східної Європи диверсифікувати енергетичні джерела
Про це йдеться на сайті американського законодавчого органу.

“Законопроект схвалено Палатою представників. За 391, проти 24“, - йдеться на сайті.

Згідно з текстом законопроекту “Про європейську енергетичну безпеку та її диверсифікацію 2019”, Сполучені Штати повинні допомогти країнам у Центральній та Східній Європі, зокрема Україні, зменшити свою залежність від імпорту енергоресурсів з країн, таких як Російська Федерація, які використовують енергетичну залежність для політичного вплив на уряди цих країн.

Як зазначається в документі, США повинні заохочувати також своїх союзників та партнерів розробляти доступні, прозорі й конкурентні ринки, на яких будуть продаватися диверсифіковані енергетичні ресурси.

Повідомляється, що Сполучені Штати повинні також сприяти експорту енергоресурсів.

Європейським країнам також пропонується виділяти фінансування у розмірі близько одного мільярда доларів США для інвестицій у проекти, які сприяють диверсифікації джерел енергії.

Зазначається, що відповідний законопроект повинен бути схвалений Сенатом й підписаний президентом США Дональдом Трампом перед тим, як він набуде чинності.

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

24 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати