live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Все, що відбуватиметься в Україні - на вашій совісті", - Данилюк звернувся до Гриценка та Смешка

Персональну відповідальність за ситуацію в першому турі виборів президента України несуть Гриценко, Смешко, та інші кандидати, котрі не наважились публічно підтримати одного з політиків, дійсно здатних претендувати на перемогу. Саме тому виникли умови для лідерства Зеленського, - вважає лідер громадянського руху "Спільна Справа" Олександр Данилюк

"Єдине, що мене тішить, що я агітував не голосувати за себе, а обирати між Порошенком та Тимошенко вже в першому турі. Це було єдиним, що могло захистити Україну від гібридного російського реваншу у вигляді президента Зеленського. Окрема подяка Гриценкам, Смешкам та іншим кандидатам, які до кінця топили за себе. Ви виступили технічними кандидатами Зеленського. Все, що буде відбуватись з Україною тепер - на вашій совісті",написав Данилюк на власній сторінці Facebook.

Дійсно, минулого тижня очільник "Спільної справи" закликав інших кандидатів в президенти, звернутись до своїх прихильників з проханням вже в першому турі обирати між Порошенко та Тимошенко. Схожі рекомендації Данилюк давав і виборцям, бо  тільки таким чином, на думку експерта,  можна було завадити виходу Володимира Зеленського в другий тур. 

Нагадаємо, раніше Олександр Данилюк, котрий  спеціалізується на національній безпеці та протидії російській гібридній агресії, називав  Володимира Зеленського кандидатом компромісу олігархів з Російською федерацією. 

Сам Данилюк також був зареєстрований кандидатом в президенти, але відверто зізнавався, що не розраховує виграти президентські перегони, а використовує кандидатські можливості щоб протистояти спробам російського реваншу. На його переконання, Росія планує використати вибори в Україні, щоб привести до влади проросійські сили. 

Олександр Данилюк – один з лідерів Революції Гідності, екс-радник міністра оборони, адвокат. Очолює Центр оборонних реформ. Читав лекції в Національному університеті оборони США, Школі спеціальної війни імені Кеннеді та інших навчальних закладах, що займаються підготовкою фахівців з гібридної війни. 

 

 

новини партнерів

21 січня, 2020 вівторок

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати