//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Криза в Молдові: Румунія офіційно підтримала зміну влади


фото: a-tv.md
Міністерство закордонних справ Румунії у своїй заяві висловило офіційну підтримку зміні влади у Молдові, заявляючи про легітимність дій парламенту в процесі формування коаліції та нового уряду

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на оприлюднену у вівторок заяву румунського МЗС.

У заяві міністерство підкреслило, що правлячу коалцію та новий уряд було сформовано парламентом, "обраним демократичним шляхом на виборах 24 лютого".

У цьому контексті МЗС Румунії наголосило: Румунія як стратегічний партнер Молдови вважає, що "у демократичній державі воля народу, виражена на голосуванні і відображена в політичній конфігурації парламенту, - це єдине, що забезпечує легітимний політичний процес, заснований на діалозі".

Румунія також висловила повну готовність продовжувати співпрацю з Молдовою за умови, що Молдова буде твердо і послідовно продовжувати європейський курс, в тому числі впроваджуючи Угоду про асоціацію з ЄС, а також проводити реформи.

"Румунія також високо цінує збереження актуальності позиції Республіки Молдова з придністровського питання, з дотриманням територіальної цілісності Республіки Молдова в її міжнародно визнаних кордонах і без порушення її проєвропейського вектора", - йдеться у заяві.

МЗС Румунії також закликало до спокою і стриманості і наголосило на необхідності поваги принципів верховенства права і забезпечення мирного і всеосяжного переходу до виходу з кризи.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

18 червня, 2019 вівторок

18 червня, 2019 вівторок

17 червня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати