live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Київщині побудують комплекс, що перероблятиме 700 тис. тон сміття на рік


фото: konkurent.in.ua
Київ планує будівництво сміттєпереробного комплексу, що матиме загальну потужність переробки 700 тис. тон на рік і включатиме етап сортування

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Київ готує власний регіональний план управління відходами, що стане комплементарним Національній стратегії поводження з відходами. 

Як зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, Київ має чіткі плани поступового відходу від технології захоронення як від застарілої та екологічно небезпечної методики.

"У жовтні 2017 року були ухвалена Національна стратегія поводження із відходами, у лютому 2019 року – Національний план. Оновлена законодавча база працює лише кілька місяців. Тим не менше, місто Київ готує власний регіональний план управління відходами для Києва. Це комплексний документ, що погоджується з Мінрегіоном та Мінприроди", – наголосив Петро Пантелеєв.

Читайте також: Гроші зі сміття. Як Швеція навчилася отримувати користь з відходів

Зважаючи на стан полігону твердих побутових відходів № 5 поблизу с. Підгірці на Київщині, у Києві відібрані потенційні земельні ділянки для розміщення заводу механіко-біологічної обробки і розпочато проектування.

новини партнерів

6 грудня, 2019 п'ятниця

6 грудня, 2019 п'ятниця

5 грудня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати